Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai trist moment...cel mai dureros

#28
Cel mai trist moment. Păi... cel mai recent a fost acum câteva zile când m-am enervat şi am dat cu chitara de pământ, mă rog, de podea. S-a stricat şi mi-a părut tare rău. Bine că de Crăciunul ăsta am primit una nouă. Unora li se pare o tâmpenie să suferi după o chitară, dar cântatul la chitară este o parte din viaţa mea...nu pot trăi fără ea.
Am mai suferit şi acum 3 luni când eram cu o fată deşi nu prea mai vorbeam foarte des. Într-o zi...de fapt prima zi de şcoală am vorbit and so on... Iar după orele pe care le-am făcut am văzut-o pe aia sarutându-se cu un tip din altă clasă. Nu ştiu ce am simţit în acel moment. Oricum, sentimentele mi-au fost date peste cap. După un timp am realizat că acea despărţire nu m-a afectat atât de mult precum credeam, căci ajunsesem să nu mai ţin prea mult la ea. Nu mai ţineam atât la ea că eram împreună de aproape juma de an şi eu am vrut să mă despart de ea pe la începutul vacanţei, dar când i-am zis a făcut crize, a plâns toată noaptea.Din obligaţie am acceptat să nu mă despart de ea...

Oricum, n-am suferit prea mult, sau dacă am făcut-o am şi uitat 21
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.





Răspunsuri în acest subiect
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de animerose4u - 29-03-2009, 10:02 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Bubbles - 25-04-2009, 01:46 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Dark~Melody - 02-05-2009, 08:02 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de bloody - 11-05-2009, 10:08 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Escapist - 17-06-2009, 08:56 PM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Me†al. - 25-12-2009, 12:13 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Amaterasu - 28-12-2009, 06:39 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:51 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ÃŽn acest moment (2) Utlaning 751 129.084 06-12-2011, 12:24 PM
Ultimul răspuns: Aquaia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)