Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gravitation

#2
Ca sa nu va intrebati si sa nu imi sariti in cap mai tarziu va anunt de acum ca cel mai mult ma voi concentra pe Yuki Eiri si viata acestuia. Ce simte, cum o mai duce:)). Ce a mancat aseara:)). Poate o sa mai fie MICI parti in care o sa fie si alte personaje dar Yuki Eiri este personajul principal. O sa vad mai tarziu ce se va mai intampla. Acum mam hotarat sa fie numai cu Yuki Eiri pentru ca am inceput sa scriu la capitolul 2 si nu prea imi vin idei si despre celalalte personaje. O sa scriu si despre ele cand o sa aiba o legatura directa cu Yuki dar acum, dupa cum ati citi( sau nu) capitolul 1, o sa ma concentrez pe vacanta asta si pe ce se intampla. Pe parcurs o sa fie faze romantice, accidente, certuri etc, dar acum am deja o idee si nu vreau sa renunt la ea prea curand. Cred ca o sa tina pe vreo 3 capitole si o sa mai fie mai tarziu...Daca o sa mai apuc si daca o sa va placa. In caz ca o sa fie parti care vi se par asemanatoare cu alt fic va zic de acum:NU INCERC SA COPIEZ PE NIMENI! Stiu ca ar fi trebuit sa scriu asta de la inceput dar am vrut sa vad ce parere aveti cu ficul si cum am vazut 2 persoane ( una pe saitul asta si cealalta pe altul) mam decis sa continui totusi cu ficul. Criticile chiar nu ma deranjeaza asa ca puteti incepe cand vreti. Eu o sa incerc sa ma indrept. Orice greseala, sau ceva care va deranjeaza puteti sa scrieti aici sau prin PM. Nu ma intereseaza cum scrieti pentru ca oricum fiecare gandeste ce vrea. Daca va convine ideea ma gandeam sa pun la fiecare capitol cate o intrebare. Am mai vazut asta la un fic si chiar mia placut faza. Daca nu va convine spunetimi si nu o sa mai pun intrebari.
Acum intrebarea din capitolul 1: Ce credeti ca simte Tohma pentru Eiri?
Continuarea o sa o pun dupa ce mai vad pe cineva care se "oboseste" sami comenteze ficul. Pana atunci...

ByeBye



Răspunsuri în acest subiect
Gravitation - de $w33ty - 01-03-2008, 03:17 PM
RE: Gravitation! - de $w33ty - 02-03-2008, 02:09 AM
RE: Gravitation! - de Red Baron - 08-03-2008, 08:52 PM
RE: Gravitation! - de $w33ty - 08-03-2008, 09:28 PM
RE: Gravitation! - de Namine - 09-03-2008, 12:51 PM
RE: Gravitation! - de $w33ty - 09-03-2008, 03:13 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Gravitation-fik Flash 7 6.799 26-12-2008, 12:29 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Gravitation Fiction EvilManiac 1 8.840 08-02-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: EvilManiac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)