Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh...yeah... GFX

#2
Hei tu. Bla bla bla, am trecut şi eu pe aici. Nu-s cine ştie ce în materie de gfx, but I like to comment.
Here ya go.
Prima semnătură -- sincer cred că mai trebuiau nişte efecte pe acolo, schimbat bright-ul niţel, cred. şi bulele alea pe acolo nu se văd prea bine. Cred că avea alt aspect dacă era sig-ul făcut fără ele, înrămai pozele, to say like that, sau în fine, le făceai altceva. Semnătura nu are un aspect prea fain, ca să zic aşa. E prea colorată , cam ţipătoare la ochi : - ?
A doua semnătură -- background-ul simplu... Te-ai semnat drăguţ, finuţ şi discret. Îmi place ochiul personajului, plus că faţa se încadrează okay în background, but : -? e simplu, cam prea simplu.
A treia semnătură --mă declar mulţumită, îmi place ce văd. E destul de reuşit. Background-ul e mişto, personajul se încadrează super. Textul e bun, doar că... acolo unde ai scris rock nu ştiu ce , pe undeva ai scris cu alb şi undeva cu roşu. Nuanţa de roşu este prea aprinsă, părerea mea D: . În rest îmi place, şi cum e semnat.
Avatarul - simpluţ drăguţ, finuţ. Doar că mergea mai bine dacă nu scriai Blue pe el, se vedea mult mai bine, sau măcar făceai textul mai micuţ D:

Ok, aştept şi altele. Baftă.



Răspunsuri în acest subiect
Oh...yeah... GFX - de Me†al. - 18-12-2009, 08:58 PM
RE: Oh...yeah... GFX - de Teh2 - 18-12-2009, 11:33 PM
RE: Oh...yeah... GFX - de Me†al. - 27-12-2009, 03:01 PM
RE: Oh...yeah... GFX - de Alysu - 28-12-2009, 11:23 PM
RE: Oh...yeah... GFX - de Ryuu - 29-12-2009, 01:01 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)