Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Take your hands off from my present by Bonny and Dizzy

#2
Ok, nu voi începe să vă laud, pentru că povestea voastră nu este de lăudat. :| Nu am mai trecut pe la fic`uri Naruto de mult şi speram să văd o îmbunătăţire a scriitorilor de Anime fics. Titlul m`a atras, dar conţinutul m`a lăsat cu un gust amar. Aţi auzit de descriere? Sincer eu cred că nu. La voi tot ce există este un dialog sec şi stupid plus nişte naraţiune aproape inexistentă. Apoi, când scrieţi un fic, îl scrieţi cum scrieţi la şcoală, nu cu prescurtările de pe messenger. Arată inestetic. Rândurile goale arată foarte urât, mi se pare că lipseşte ceva. Apoi, aţi scris:
"tuna Sakura in timp ce se uita mirata pe covor."
Era nervoasă din câte se pare, deci nu se putea uita mirată. -.- Nu am râs decât la ultima parte. :]
Sper că următorul capitol va fi bun, nu contează cât scrieţi, contează cum scrieţi. Un rând - două scrise frumos, sunt mai bune decât zece dezamăgitoare. Când veţi descrie hentai`ul, sper că veţi şti să descrieţi >.<"""".
Dacă v`am criticat prea rău, scuzaţi`mă, daţi`mi PM şi nu voi mai trece pe aici. :]
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Take your hands off from my present by Bonny and Dizzy - de Nya. - 18-12-2009, 04:16 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)