Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 10 Anime Movie

#5
Well well am si eu un top , dar top 5 , deoarece nu prea ma dau in vant dupa anime movies xD
1. Final Fantasy 7 - Pur si simplu ma topesc dupa acel film xD Cloud este incredibil de superb , as da bani pentru a exista in realitate in aceeasi casa cu mine xD Ador povestea filmului , este atat de interesanta si te face curios cu fiecare secunda ce trece . Ador scenele de lupta , sunt foarte bine gandite si chiar placute de vizionat . Tifa este al doilea personaj care imi place , este atat de draguta si are o personalitate puternica . Ador sa o vad luptand. Ii sta bine xD Cred ca ea si Cloud ar face un cuplu foarte dragut , deoarece se potrivesc . Imi place sa-i vad impreuna . Grafica 3D exceptionala . Imi place la nebunie . Personajele sunt atat de bine desenate , nu-ti mai iei ochii de la ei , mai ales de la Cloud xD Cred ca m-as oglindi toata ziua in ochii lui albastri xD .
2. Bleach memories of nobody - Deci este singurul film Bleach care m-a facut sa plang xD Nu am mai plans niciodata la Bleach ,dar sfarsitul acelui film m-a facut sa vars lacrimi xD A fost atat de trist , iar melodia de la Aqua Timez se potrivea perfect cu acel moment . Mi-a placut intreaga poveste , pacat ca la sfarsit Senna pleaca T_T Imi placea enorm de ea , ma regaseam in ea de multe ori xD Era atat de vesela si atat de copil , dar cand trebuia sa fie matura era 15 Ah si Ichigo a tinut atat de mult la ea T_T Chiar s-ar potrivi xD Eh ce zic , Ichi e al meu xD Oricum cine nu a vazut filmul Memories of Nobody , trebuie sa il vizioneze , deoarece merita . Ii dau nota 11 xD
3. Naruto Kizuna - pur si simplu ador tot ce e legat de filmul acela xD Probabil imi place intr-un mod deosebit , deoarece apare si Sasuke , dragutul de el xD Imi place sa ii vad pe Naruto si Sasuke luptand impreuna xD Totul a fost exceptional , povestea m-a impresionat mult . Pacat ca nu se intampla ceva cu Sasuke , sa se intoarca in sat sau ceva de genul , el tot cu Orochimaru ramane T_T . Eh , asta da culoare anime-ului xD .
4. Ghost in the Shell
5. Final fantasy 3

Don't try to be perfect . Just be yourself .



Răspunsuri în acest subiect
Top 10 Anime Movie - de Coyote Stark - 10-02-2009, 02:21 PM
RE: Top 10 Anime Movie - de Momo-chan - 11-03-2009, 09:49 PM
RE: Top 10 Anime Movie - de Shizuka - 17-04-2009, 04:02 PM
RE: Top 10 Anime Movie - de shadows - 22-05-2009, 09:32 AM
RE: Top 10 Anime Movie - de ^ToxicK kiD^ - 18-12-2009, 12:33 PM
RE: Top 10 Anime Movie - de Zach - 24-10-2010, 08:38 PM
RE: Top 10 Anime Movie - de daphnis - 05-08-2011, 02:41 AM
RE: Top 10 Anime Movie - de mariska - 26-10-2011, 11:45 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)