Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Neatza cu Bonny XD

#1

Neatza eu sunt bonny.Am 13 ani,imi place sa cant ,sa desenez,sa ma holbez la jaden 105,sa vorbesc cu prietnei,sa imi fac prieteni21 si sa rad mooolt8.Imi place sa fac lumea sa zambeasca,etc21
hai k mai vbim 10a-pA pupicbye



Răspunsuri în acest subiect
Neatza cu Bonny XD - de Bonny - 15-12-2009, 11:52 PM
RE: Neatza cu Bonny XD - de Berry. - 15-12-2009, 11:59 PM
RE: Neatza cu Bonny XD - de Bonny - 16-12-2009, 12:20 AM
RE: Neatza cu Bonny XD - de Bonny - 16-12-2009, 01:21 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Neatza!:D DydManya 5 4.512 24-06-2012, 06:11 AM
Ultimul răspuns: Kommissar
  Neatza. Auburn. 12 9.719 21-10-2010, 10:14 PM
Ultimul răspuns: Auburn.
  neatza. Twisted 16 12.525 08-09-2010, 12:35 AM
Ultimul răspuns: Twisted
  neatza =^___^= Mel.C 6 5.710 24-04-2010, 10:01 AM
Ultimul răspuns: Mel.C
  Neatza lume!!! Didu` 12 9.395 29-03-2010, 03:51 PM
Ultimul răspuns: ~Ade~
  Neatza...Lexy is here Lumiere.Kitty 1 2.706 30-01-2010, 03:48 AM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Neatza:D Verrine 5 5.456 01-08-2009, 10:17 PM
Ultimul răspuns: Verrine
  `Neatza! Physalis 5 5.450 28-03-2009, 01:39 AM
Ultimul răspuns: Teh
  NeAtZa La ToTzY vA sPuN ~angelino~ 4 4.542 16-12-2008, 09:18 PM
Ultimul răspuns: ~angelino~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)