Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sugestii, idei, alea alea.

#5
S-au înscris mulţi mulţi useri la primul SOTW; probabil că s-ar fi înscris şi următoarea dată ceva mai mulţi, dar a început şcoala şi mulţi nu mai au timp [mai ales acum că vin toţi profii cu capsa pusă că le taie din salarii şi se refulează pe noi =.= ]. În mare parte numărul de useri a fost determinat şi de temă: freestyle.
Şi acum ajung să îl contrazic şi eu pe Ryuu: dacă pui atâtea condiţii, or să se înscrie doar doi-trei care sunt dispuşi să renunţe la stilul lor pentru condiţiile tale [eu de exemplu n-aş concura la asta, nu pentru că e mai greu, ci pentru că deja am un stil şi n-am nevoie de indicaţii ca să-mi fac treaba =.=]. Plus că atunci când le dai mai multă libertate, multiple choices I'd say, să aibă omu' pe ce să-şi pună amprenta [plus că în mare parte nu contează stilul în care e făcut gfx-ul, ci ideea de la care ai plecat, cromatica ş.a.m.d.; dacă le dai jumate din 3/4 din sig, rămâne doar să alegi stilu' cel mai tare.]
[mda, acum am citit tot ce aţi spus şi voi, sry for saying the same things xDD ... ]

Rămân la părerea mea, să se dea o temă, iar userul să-şi găsească interpretarea sa; mai free de-atât nu pot să găsesc, decât să fie, iar, freestyle .-.

Am dat acum ceva timp peste un forum englezesc şi peste nişte useri câştigători de SOTW-uri: cei de pe primele 3 locuri aveau la sig un fel de userbar ceva mai wide cu numărul concursului şi locul primit. Ar trebui să facem şi noi ceva în genul acesta, măcar să ştie omu' pentru ce s-a chinuit, asta dacă vrea premiu. Sau să se facă un history-topic cu toate sigurile care au câştigat de pe primele 3 locuri [plus numărul SOTW-ului, ofc]. Sunt singurele lucruri la care mă pot gândi că sunt simple de realizat şi realiste.

Thx for reading.



Răspunsuri în acest subiect
Sugestii, idei, alea alea. - de Tox - 12-11-2009, 09:20 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Ryuu - 12-11-2009, 09:41 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Teh2 - 12-11-2009, 10:00 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Tox - 12-11-2009, 10:25 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Nidryne - 13-11-2009, 01:50 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Teh2 - 13-11-2009, 01:59 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Tox - 13-11-2009, 07:41 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Nidryne - 19-11-2009, 10:43 AM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Tox - 19-11-2009, 05:42 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de nibbles - 02-08-2010, 10:04 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Tox - 03-08-2010, 01:01 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)