Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine.

#72
Caracteristici:caracter puternic [da nu am ce zice... aici e bine] sinceritate [Eu? sincera? bine le zic oamenilor ce cred - sunt sincera cu ei] admiratie [hmm... nu prea cred, pe mine nu ma suporta multa lume] imaginatie [poate am... nu stiu] succes [sper... Doamne Ajuta] prosperitate si generozitate [prosperitate? poate ... generozitate? niciodata, e imposibil. Nici macar lui soru'mea nu ii dau nimic.
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. - de himeko's_sister - 16-10-2008, 10:30 AM
RE: Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. - de ryuichi_alexa - 01-03-2009, 06:33 PM
RE: Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. - de ღ ஜ♥ Black~RoSe ♥ஜ ღ - 21-04-2009, 01:53 PM
RE: Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. - de Hitman - 04-08-2009, 09:12 PM
RE: Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 03:03 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Spune primul cuvant care iti vine in minte Elina 334 130.507 16-08-2013, 12:56 PM
Ultimul răspuns: Emi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)