Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ]

#11
ok. cand am citit prima oara mi-am zis ca e prea trist si am nevoie de o atmosfera trista ca sa pot intelege. azi e ziua in care pot citi si chiar simti ce scrie acolo.
nu am pierdut prea multe persoane la viata mea si nu pot spune exact cat de agonizator este sentimentul ce te cuprinde cand ramai fara cineva iubit, insa fiecare cuvantel din ceea ce ai scris m-a facut sa ma simt trista si sa resimt durerea lor. nici nu am fost atenta la ultima scena de dragoste...cautam mai mult sentimente decat actiuni in sine.
mereu m-am ferit de one-shot-uri pentru ca am crezut ca nu pot cuprinde o poveste in atat de putine pagini, insa povestile tale sunt minunate din toate punctele de vedere.
au tot ceea ce le trebui si sunt pline de sentiment si desi nu ma fac sa plang[ eu plang cam prea rar ] au reusit sa ma determine sa inteleg mai bine ce se poate intampla in sufletul cuiva.
nu e stupid si nici abureala. imi doresc sa pot exprima sentimentele atat de perfect pe cat o faci tu. e....mult prea captivant.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________



Răspunsuri în acest subiect
Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 19-07-2009, 02:23 AM
RE: Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 20-07-2009, 12:17 PM
RE: Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 20-07-2009, 09:01 PM
RE: Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 22-07-2009, 02:02 PM
RE: Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ] - de Lithium-Angel - 22-07-2009, 02:19 PM
RE: Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 01-08-2009, 01:53 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Dragoste la indigo Sushi 15 8.991 04-01-2014, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Anime-one`shots [yaoi/yuri/hentai] (16+) Aliss_anime 0 2.626 10-08-2010, 12:40 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)