Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ]

#1
Inocenta


Lumina lunii se revarsa asupra orasului intr-o stralucire nefireasca in aceasta seara . Dragonul cenusiu de pe luna se pierde in fumul de tigara , undeva unde niciodata timpul nu poate fi masurat . Strada ingusta dintre blocuri se vede ca un tunel infinit de negru , umbrit la intrare de lumina difuza a catorva camere de apartament , insa pluteste in acelasi mister si abur dens ce vine de sub capacele de canalizare .

Privesc blocul inalt , cam douasprezece etaje . La etajul trei , primul geam exact langa scurgerea de apa a acoperisului , fereastra este ridicata , perdeaua alba fluturand prin aerul rece . Prind teava de otel si-ncep sa ma catar , ca o pisica , in linistea noptii . Imi agat piciorul de pervazul ferestrei iar cu mana dreapta prind partea superioara de lemn ce face legatura intre cele doua bucati de geam . Intru asemeni unei feline , incet , atent , linistit , fara a-mi trada prezenta . Negru , totul e negru , singurul mod prin care ceva lumina ar patrunde ar fi geamul , insa-l inchid , mereu fac astfel .

Vin aici in fiecare seara , mereu tarziu , fara sa-mi pese cat de mult timp petrec aici . Mereu plec la rasarit sau inainte . E un obicei .

Ma apropii de patul din stanga mea si ating patura . Simt caldura celui ce doarme , imi pulseaza in organe , imi invadeaza porii , chiar si inima imi tresare cu doar o atingere . Se misca si brusc se intoarce spre mine , una din maini iese la fel de brusc de sub patura , tragand lantisorul lampii de pe noptiera , ce vibreaza la atingerea cu bucata de lemn . O parte din lumina se rasfrange spre chipul tanarului , in timp ce jumatatea cealalta , ramane ascunsa in umbra .

Imi zambeste , desi casca teribil de zgomotos , dand patrura la o parte , ma trage spre el ; alunec pe patul moale avand ocazia de a-l avea in brate , dupa o zi intreaga . Se strange cu totul la pieptul meu , gemand cald .

- Iar ai fumat ...

Mormaie vocea jucausa , insa avand un aer imbufnat , ce tradeaza un regret ascuns .

- Mi-a intrat in reflex , iar tie iti place . Nu degeaba imi imbraci camasa in fiecare dimineata si aproape ca nu mi-o mai primesc inapoi .

Isi afunda si mai tare capul in pieptul meu , astfel il aud cum imi inhaleaza mirosul , zgomotos , narile dilatandu-i-se intr-un ritm alert .

- Esti irezistibil...

- Stiu . Mai stiu si ca ma doresti , ma subjugi de fiecare data , imi iubesti parfumul combinat cu fumul de tigara , in cateva cuvinte mai semnificative , esti mort dupa fiinta mea .

- Iar tu , nu poti sa te opresti in a veni la mine . Intr-un mod sau altul , e cam acelasi lucru cu ce ai zis tu ..

I se citeste pe chip nedumerirea , ca si cum s-ar intreba daca eu si el cautam acelasi lucru . Nu asteptasem nimic , decat aceasta invitatie indirecta spre placere si de altfel nu mai pot astepta in a-l strange in brate , in a-l saruta , de a face multe lucruri , in doar o noapte ...
Profit de el si-l strang in brate , de aceasta data cautandu-i buzele , daruindu-ne unul altuia acele clipe de neuitat , pe care oricum le uitam pana la alt sarut . Este terifiant de dulce , un moment , intregile noastre momente la un loc , ne obsedeaza peste zi .
Nu-i plac sarutarile mici si incete , insa mie imi place sa-l chinui , atat de tare incat sa-mi strecor mana prin chiloti si sa-l gasesc umed . E cea mai mare placere a mea , pe langa multe alte ... chilipiruri .
Exasperat de rabdare , dornic de carne , zdrobit de propria fragezime , cat mai repezit , obraznic , sufocat de ceea ce iubeste mai mult , intr-un final , asa devine , asa il vreau , asa imi place . Obsedant .
De fiecare data cand imi infing dintii in buzele mici si umede il aud cum geme prelungit si sufocat , inecandu-se in propriul sange .

Rasufla usurat cand in sfarsit isi simte gura libera , dar pentru asta stie ca trebuie sa plateasca , imi datoreaza o examinare amanuntita de care a scapat noaptea trecuta . Incep sa-l dezbrac , lent , temator , lasciv , ca-n prima noapte cand eram atat de nesigur de ceea ce faceam , eram incitat , dar constient si terifiat . De fapt , fiecare noapte pe care o petrecem langa cel iubit , seamana cu prima , nu neaparat pentru ca prima a fost curiozitate ; a face dragoste e un prilej de a descoperi , iar eu descopar mereu ceva nou , oricat de mult cred ca-l cunosc .

Geme mereu , iar atunci cand i-am spus ca-mi place cum geme , cred ca de atunci mi-o face intentionat . Dar chiar si asa , imi place pentru ca doar eu il fac sa simta atat de intens , si il pot avea neconditionat . Are acea dulceata , ca a unui copil mic , si pe care inca nu am intalnit-o la nimeni altcineva , pentru ca e special , evident , pentru ca pot ucide pentru el , pot renunta la orice , chiar si la mine , pentru ca mi-e destinat .

Preludiul unei astfel de intalniri poate dura minute sau chiar ore . Imi place sa-l privesc in toata splendoarea lui , in pielea goala , intins pe cearsaful alb , trupul mladios si subtire de copil , doritor si excitat sub miscarile lenese ale mainii mele . Pot sta , chiar si ore in sir , numai sa-i ating pielea , sa-i aud rasuflarea sufocata , facandu-l sa vibreze intr-un ritm stabilit doar de mine .

Imi trec mainile prin parul lung , negru si ondulat , incalcindu-mi-l pe degete . Il mangai cu atat nesat si-l musc atat de tare ca trebuie sa-i astup gura cu propria-mi pentru a nu fi auzit .

Cu toate astea niciodata clipele nu sunt deajuns . Mereu e nevoie de mai mult , de mai multe gemete si sarutari , de mai multe mangaieri si lacrimi . In astfel de momente , ne place sa spunem ca putem opri timpul si sa prindem secundele in eternitate . Doar noi doi , atat de multa dragoste . Astfel avem timp de orice , chiar sa si dormim , goi , unul in bratele altuia , pana rasare soarele , iar eu plec din nou .

- O sa ne intalnim diseara .

- O sa te astept dormind , ca de obicei .
__________________________________________________
Aici voi posta one-shots yaoi sau shounen-ai pe care le am facuta sau pe care le voi face .
Sper sa va placa .



Răspunsuri în acest subiect
Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 19-07-2009, 02:23 AM
RE: Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 20-07-2009, 12:17 PM
RE: Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 20-07-2009, 09:01 PM
RE: Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 22-07-2009, 02:02 PM
RE: Indigo. [ +18 , yaoi , one-shots ] - de ~X~LoVeLeSs~X~ - 01-08-2009, 01:53 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Dragoste la indigo Sushi 15 9.051 04-01-2014, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Anime-one`shots [yaoi/yuri/hentai] (16+) Aliss_anime 0 2.636 10-08-2010, 12:40 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)