Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire sau popularitate?

#4
Here I am! Cred ca e primul capitol scris de tine (Venox) pe care il citesc eu si pot sa-ti spun ca imi place modul in care scri. Defapt seamana foarte mult cu cel al lui Teh (inclusiv cu greselile ei:-":)))...cred ca din aceasta cauza imi place asa de mult. Oricum fiecare are originalitatea ei.
Despre capitol hm...pot spune ca mi-a placut mai ales modul in care a fost scris adica pastrand suspansul si intrebarea "ce avea sa se intample mai departe?"...Se pare ca am primit raspunsul intr-un final: Yuu fuge si Teh ramane cu ochii in soare (mai bine spus luna ca inca nu era dimineata;)))
Vad ca nu s-a legat nimeni de greseli asa ca o sa spun eu cateva:
"In timp ce bra?ele noastre se uniser? ?i buzele noastre asemenea" - ok deci e clar ca e repetitie, puteai sa spui: "In timp ce bra?ele ?i buzele noastre se uniser" -suna si mai bine si nici nu apare repetitia aceea
"?i mkai ales" - ce darnica esti...ne dai si noua un "k" mititel;;)
Cam atat o sa critic pentru ca de virgule nu ma mai leg, dar incearca sa nu mai folosesti atatea fiindca unele sunt puse fara rost.
Astept urmatorul capitol (you promised that you're going to write soon:D)
Gambate kudasai, ja ne:*
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Iubire sau popularitate? - de Teh - 20-04-2009, 07:24 PM
RE: Iubire sau popularitate? - de myuu - 21-04-2009, 03:05 AM
RE: Iubire sau popularitate? - de DeeXD - 23-05-2009, 06:21 PM
RE: Iubire sau popularitate? - de myuu - 24-05-2009, 05:36 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)