Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#38
OMG!!! saracii de voi ^^
pe mine nu ma prind ai mei niciodata...ei bine, cine ar suspecta un copil ca mine? 10

totusi, am avut ceva certuri cu mama...

1. : scriam linistita la ficul pe care l-am facut in parteneriat....ala +18... fiind fata desteapta, dupa ceea ce scriam eu puneam un paragraf din nustiu ce poveste horror, astfel ca atunci cand intra mami in camera, citea ultimul paragraf. deja era obisnuita cu "prostiile mele" da se intreba saraca femeie de ce citea mereu acelasi paragraf 21
intr-o zi intra mama pe furis pe calculatorul meu, intra in documentul pe care il scriam si citeste un singur cuvant, "sexy". pe urma intru eu ca o tornada in camera:
eu: aha!! imi invadezi intimitatea!
ea: tu anca, tu scrii prosti pe aici? am citit ceva cu sexy ...
eu : [ioi...am dat de naiba...] ce vorbesti acolo? ziceam ca ii horror, poate era ceva de gen : "moarte sexy"... doar stii ca asa am scris si la teza la romana 21

2.: sorbeam in intregime primul meu yaoi, SP, cand mama intra in camera cu vecinu`
ea: anca!! uite cine a venit la tine!!
cred ca, de teama sa nu vada mama faza "interesanta" m-am agitat asa de tare ca au cazut toate cartile de pe raft, chiar in fata monitorului. totusi, vecinu` apucase sa vada partea faina -_-"
el: tantiii!! miky se uita la prosti cu gay!!
mama: ce?? ancuta mea?? cum ai putut?? esti inca mica!!
cu o indemanare parinteasca a dat din fata monitorului cartile si pe cand sa vada cu ce ma delectam, se ia curentu 21

de atunci, mama nu se mai ia de viata mea. 21 stie ca sunt prea norocoasa sa ma prinda cu ceva....
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]







Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de angeliqueVampire - 06-05-2009, 01:16 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)