Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai trist moment...cel mai dureros

#11
Citind povestirile voastre, mi-am amintit si eu de cateva momente...sa le zic triste, care ca si la majoritatea dintre voi, sunt legate de moartea unui animal.Numai ca la mn e diferit...adica plang si dupa animale care nu erau in casa mea de mai mult de o zi...insa atunci cand imi mureau in brate, deja eram distrusa.
In fine...un alt moment trist este cand ma cert cu prietenii...nu suport sa ma cert cu ei...ma simt ca cel mai josnic om de pe pamant cand se intampla asta..noroc ca ne impacam repede 10
Acum am un sfat pentru cei care zic ca n-au o viata sociabila prea stralucita la scoala.Fratilor...nu mai asteptati ca cineva sa va bage in seama, ca e posibil sa asteptati mult si bine.Mai bine fiti voi cei care fac primul pas, intrand in vorba cu diferite persoane, deoarece e mai usor sa se duca un om la un grup, decat sa vina grupul la el.Incercati sa vorbiti, sa comunicati, sa va implicati.Dar va spun ca daca stati asa si va plangeti de mila in tacere, nu o sa rezolvati nimic..Si nu e cine stie ce efort 3
Gata va las Smile :bye:

PS: fiti fericiti ca viata-i scurtaaa!!!
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de animerose4u - 29-03-2009, 10:02 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Bubbles - 25-04-2009, 01:46 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de nolazy - 25-04-2009, 11:17 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Dark~Melody - 02-05-2009, 08:02 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de bloody - 11-05-2009, 10:08 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Escapist - 17-06-2009, 08:56 PM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Amaterasu - 28-12-2009, 06:39 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:51 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ÃŽn acest moment (2) Utlaning 751 125.714 06-12-2011, 12:24 PM
Ultimul răspuns: Aquaia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)