Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Colectia de massuri promotia 2007

#10
Ce inseamna sa fii rapper azi. Sa te imbraci tot timpul larg si sa ai 15 blinguri (tinichele). Sa mergi 1.balanganindu-te si sa suferi in ultimul hal. Sa bei si sa fumezi doar ca sa fii la moda. Sa ascuti 2 melodii a lu' 50 Cent si una de la Parazitii, sa sustii sus si tare ca Mafia are doar 2 albume si n-au nici un mesaj, si sa spui ca nu ai ascultat niciodata "La Familia", insa iti place foarte mult "Sisu si Puya". cu toate astea sa te dai mare cunoscator in domen'. Sa o faci pe marele golan, da tu defapt sa te pisi pe tine cand se uita cineva urat la tine. Sa bagi replici expirate de genul "wasssup! bro" doar ca s-o faci pe interesantul... si lista poate continua...



#

2.hai sa nu uitam de : micutul Raresh care saracul de el e de 3 ani tot nou nascut si in spital in stare critica pt care ne-am sacrificat o mare parte din economii , de ultimii 3 ani in care suntem amenintati ca ni se sterg conturile de pe yahoo,restul vietii presarat de ghinion ca n-am dat mass-urile mai departe, virusi care distrug calculatoare si vieti….:-P

3.Massurile ma lasa rece p mn..nu l citesc d obicei..dar cel mai frumos p kre l-am primit era despre o tanara oarba,indragostita kre a primit o perche de ochi si l-a vazut p iubitul ei(q kre urama sa s casatoreasca)..el era orb..Iar ea a spus k nu s va marita q un nevazator..El a plecat suparat spunand:”SA AI GRIJA DE OCHII MEI!!!” 20202020
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..





Răspunsuri în acest subiect
RE: Colectia de massuri promotia 2007 - de Lye - 18-10-2007, 03:41 AM
RE: Colectia de massuri promotia 2007 - de white angel - 28-12-2007, 09:21 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)