Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai trist moment...cel mai dureros

#6
off: Harukichi imi pare rau pentru catelul tau sunt sigura ca si el te-a iubit mult pe cand a trait, fiindca animalele percep mai mult tristetea si durerea din sufletul oamenilor.

on: eh..imi petrec mult timp in spatele unor pereti grosi, adica in casa si faca unele lucruri pe care chiar imi plac insa pare deprimant fiindca adevarul este ca nu prea se inghesuie nimeni sa vorbeasca cu mine, nici pe la scoala.
Ce ma intristeaza este ca vad cum lumea se uraste reciproc, chiar pe niste motive de te doare capul.
Si pe la scoala este cam la fel, ma simt uneori in plus, dar stii ca si asa am metodele mele sa zambesc, o am pe prietena mea cu care mai stam de vorba :X e de pe zup LOl 10
Oarecum, ma cam simt in plus uneri, desi asta nu este chiar un moment dureros, desi ma gandesc la unele care ma face sa plang, dar fie.
Asa este viata cu momente dureroase...

edit: si chiar daca, nu stiu, ma intristeaza faptul ca (,) cateodata am impresia ca fac aceleasi lucruri in fiecare zi si, ma intrisdteaza ca nu fac ceva dinferit.
-



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de animerose4u - 29-03-2009, 10:02 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Flash - 01-04-2009, 11:39 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Bubbles - 25-04-2009, 01:46 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Dark~Melody - 02-05-2009, 08:02 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de bloody - 11-05-2009, 10:08 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Escapist - 17-06-2009, 08:56 PM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Amaterasu - 28-12-2009, 06:39 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:51 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ÃŽn acest moment (2) Utlaning 751 128.996 06-12-2011, 12:24 PM
Ultimul răspuns: Aquaia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)