Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Follow love or follow you? [}+18]

#5
Sa vedem ce ai facut Simona pe aici :D :

isi dadu hainele jos de pe el - cum asa mey ? ce exrpimare e asta ? putea sa-si dea hainele de pe altceva decat de pe el ? ia ai tu mai multa grija ..

arunca cu hainele sale cat colo - nu imi place deloc sa stii ..repetitie si nu suna nici bine

pusti - pustii

Vantul adia iar frunzele incepusera sa se inglbeneasca de spaima lunii palide si cazand moarte la pamant . - simona , tu iti ceri bataita ? deci greseala totala ... taie ultimul si mey ca suna aiurea

pielea fina fel - poate la fel

in cat - incat

Acest baiat statea in genunchi , langa masina , plangand , mai mult de durere . - foarte ciudat sa planga un baiat

sper - spre

pe cei care - acum stii ca m-am suparat nu ? pe care...de cate ori te-am batut la cap cu asta ?

deabea - de abia

vruia - vroia

baiatuli - baiatului

Totusi , nu reusi sa scoata nici un cuvant caci doctorul vorbi peste el: - pey ori vorbi ori tacu...hotaraste-te

trebuii - trebui
celalt - celalalt

intr-una - intruna (sinonim cu mereu )

sfrasit - sfarsit

nici un - niciun

schimdu-se - schimbandu-se

oboist - obosit

Deci in concluzie nu mi-a placut cum te-ai prezentat cam deloc....ce ai facut cu exprimarea aia ? Ai o gramada de greseli...te-ai lasat pe tanjeala serios....sa pui mana serios pe treaba ca ne suparam . Nu sunt multumita . Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]



Răspunsuri în acest subiect
Follow love or follow you? [}+18] - de MagicStar - 21-01-2009, 10:57 PM
RE: Follow love or follow you? [MagicStar x Just_a_Kid] (18+) - de Child Of Sunset - 27-01-2009, 04:51 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)