Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

New new nyuuu

#6
KYOSSERU ONDOTAMO, Lonira....noi doi deja am facut cunostinta pe chat, prin urmane nu o sa ma intind cu acest post de bun venit. Si noi suntem bucurosi sa te avem si ne face placere sa vedem ca deja ai ajuns sa gesesti acest forum un mediu placut si prietenos de a-ti petrece timpul. Observ din hobby-urile si pasiunile tale ca esti o persoana destul de educata si inteligenta, i mean, trebuie sa fii daca zici ca esti in stare sa comunici in araba, limba aceea mi se pare aproape imposibil de invatat pentru cineva obisnuit cu alfabetul latin, mai ales ca nu mi se pare ca ar fi nici prea atragatoare din punct de vedere auditiv (spre deosebire de japoneza, care desi e poate aproape la fel de dificila de invata ca araba, totusi e placuta la auz). Eu unul am mai auzit cativa arabi vorbind in treacat prin facultate si jur ca mi se par ca o fac de parca au prune in gura or something, dar poate nu ii vad eu frumusetea ascunsa, who knows. Chiar as fi curios sa ne spui si noua cum ai ajuns sa o inveti, ai origini arabe or something? Sau a fost pura pasiune? Cat despre romana ta, stai linistita, o scrii mult mai bine decat multi romani care nu au parasit tara.

In afara de intrebarea de mai sus, ai vreun AMV preferat? Si daca da, ai putea sa il imparti si cu noi?

Abia astept sa te vad activa pe aici, chiar asta dorim de la toti noii veniti, prin urmare nu uita sa impartasesti o opinie sau doua si despre seriile tale favorite la sectiunile cele mai importante de Anime si Manga. Pana atunci, laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Răspunsuri în acest subiect
New new nyuuu - de Lonira - 03-07-2014, 05:16 PM
RE: New new nyuuu - de DeDal N. - 03-07-2014, 05:50 PM
RE: New new nyuuu - de Lonira - 03-07-2014, 11:04 PM
RE: New new nyuuu - de Aggie - 04-07-2014, 05:11 PM
RE: New new nyuuu - de Romania - 05-07-2014, 12:00 AM
RE: New new nyuuu - de Nero19 - 11-07-2014, 04:31 PM
RE: New new nyuuu - de Lonira - 16-07-2014, 01:26 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)