Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine!

#55
Eu una imi tot promit mie si celorlalti ca nu mai fumez, dar prostia din capul meu nu ma lasa, pur si simplu. Am racit rau, cica ,,nu mai fumez'', m-am indopat cu ele in timp ce invatam si mi s-a facut rau, cica ,,nu mai fumez'' si probabil ,,n-o sa mai fumez'' de multe ori... Pur si simplu cand am o stare de nervi simt nevoia sa pipez.
Iarasi, imi promit ca nu mai pun suflet in relatii asa repede, but f*** it, I'm a sucker at love. Si da, imi iau teapa dupa teapa. Asta e firea mea.
Mi-am promis ca nu-mi mai pierd noptile in timpul facultatii, dar spune-i asta cuiva care locuieste deocamdata de unul singur intr-un oras strain, si-a dat seama cat de nasoala ii chiria unde sta si a fost parasit de partener. Sper sa ma tin de promisiune dupa ce ma mut la camin *yeah right*.
In rest nu prea am vicii, consider ca si-asa...
[Imagine: ls.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de Adelinne` - 22-04-2011, 01:48 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de infoleather - 03-09-2012, 08:53 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de Fata cu par de foc - 07-11-2013, 10:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)