Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ji Eun : Yoon or Kyung ?
Yoon
50.00%
6 50.00%
Kyung
50.00%
6 50.00%
Total 12 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Yaoi] Dragostea e teatru.

#16
Capitolul 10

Am ajuns acasa unde mama era in bucatarie. Mi-a spus ca ma asteapta cineva in camera mea, probabil Ace. Am mers repede , descaltandu-ma pe drum.
- Si ai reusit sa-i zici lu’ Kyu… m-am oprit si m-am uitat la persoan a care era in pat. Era eact cel despre care vorbeam Kyung, care doar ce ajunsese dn Anglia a venit la mine de parca ceea ce vazuse cu o seara inainte nu er a adevarat. ùM-a privit si a oftat. Mi-a facut semn sa ma asez langa el si cum m-a vazut ca stau jos m-a sarutat. Mi-am ps mainile pe pieptul lui si l-am impins.
- Stii… e greu si pentru mine… testrul si asta… a spus tragandu-ma langa el. Nu inteleseem ce a vrut sa spuna dar stiu ca in secundele in care ma gandeam la asta am ajuns sub el. Am inceput sa ma zbat dar nimic. M-a sarutat violent, de parca era ultimul sarut si a inceput sa ma sarute pe gat. Cand a ajuns in dreptul semnelor facutede Yoon s-a oprit si si-a pus maina pe mandria mea.
- De ce el ? m/a intrebat strangand mai tare. Am scancit si l-am privit cu ochii in lacrimi. El pentru ca ma iubea si o arata… Kyung era doar… un actor. Dragostea lui e teatru side multe ori ma speria. M-a sarutat din nou si si-a bagat mana in pantalonii mei, apucandu-ma de organul intarit.
- mai incet, doar nu vrei sa te auda mama ta ‘ a spu facandu-ma sa-mi pun ambele maini la gura. Gemeam la feicare atngere, fiecare miscare si incercam sa le opresc. Mama era jos, putea auzi. Am tipat aproape cand m-am eliberat insa mainile mele au tinut snìunetul in camera. Kyung s-a ridicat dupa mine si a zambit. Cat doream sa-i sperg zambetul acela de pe fata… pentru prima data in viata mea uram pe cineva.
- Eu am spus primul. Eu sunt cel bun pentru tine! a spus egoist si m-a tras de o mana si m-a sarutat.Eam atat de nervos pe el incat atunci cand m-a sarutat l-am muscat de buza. mi-a dat drumul si a 0lecat. Am auzit masina plecand… deci probabil era a lui. Am coborat si am intalnit-o pe mama care mi-a spus ca sunt cautat la telefon. Am raspuns lenes si am zambit cand am auzit ca sunt chemat pentru un alt film, cu Yoon. Era nemaipomenit. Am iesit din apartament fugind spre cel ca luiYoon. Pe langa mine a trecut o salvare care m-a speriat. Am grabit pasul si m-am oprtit brusc cand am vazut acea banda galbena a politiei. Inima a incpuet sa-mi bata din ce in ce mai repede iinsa cand am ajuns acolo m-am linistit. Avusese loc o crima, o fata se cinsprezece ani a fost injunghiata si aruncata de pe bloc. De ce ma speriasem ‘ Am intrat in bloc si in cateva minute am ajuns la Yoon.Cand a deschis usa l-am imbratisat.
-Esti bine ? l-am intrebat uitandu-ma sa-l vad cum trebuie Acesta m-a sarutat pe frunte asi m-a chemat inauntru.
-Da. Nu te mai speria degeaba… a spus si mi-a spus sa ma asez. M-am comformat sil-am privit sa fiu sigur ca nu are nimic. Mi-a dat unpahar de suc si s-a asezat langa mine, sarutandu-ma pe obraz. S-a departat brusc si m-a privit.
- Eu..eu..stii, trebuie sa-ti zic ceva, am spus cu frica sa nu afle de la Kyung. I-am povestit balbait ce s-a intamplat oar el m-a imbratisat strans. Am inceput sa plang dar printre acrimi am reusit sa-i spun de film. Ca sa ma opresc m-a sarutat simi-a spus sa merg sa fac baie. Am facut ce mi-a zis iar cand am terminat am iesit numai cu un prosob din baie pe mine. L-am privit si am oftat. Am mers la el si l-am imbratisat de la spate.
- Stii, cineva a intrebat de noi doi pentru un film. Cica de data asta va fi romance.
- Chiar vrei sa joci alt rol de fata, Ji Eun ? m-a intrebat si s-a intors. M-a prins de barbie iar eu i-am zambit. Nu, nu-mi facea placere insa actoria era tot … sau aporape tot.
- Daca pot sta cu tine fara frica , e ceea ce vreau! am spus ridicandu-ma pe varfuri si sarutandu-l. De cand avusesem acel film eram cautati des dar niciodata impreuna. Era prima data cand acceptam de la film. Cum mi-am despartit buzele de ale lui am oftat si l-am strans tare in brate. l-am intrebat cine era la telefon insa nu mi-a zis. Probabil Ace. De cand eram cu Yoon simteam ca-l ignoram. I-am spus lui Yoon ca ar trebui sa reunim clubul pentru o ultima scenata… insa el a stat putin pe ganduri. Pana la urma a acceptat. L-am satat din nou fericiti si am facut cativa pasi pana cand am picat in pat.
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy



Răspunsuri în acest subiect
Dragostea e teatru. - de Natsuru - 21-04-2012, 01:57 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Sushi - 21-04-2012, 02:57 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Katsu - 21-04-2012, 11:01 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 27-04-2012, 03:25 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Sushi - 02-05-2012, 12:35 PM
RE: Dragostea e teatru. - de rali2009 - 02-05-2012, 01:42 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Lexxu - 23-06-2012, 09:47 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 15-07-2012, 10:43 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 17-08-2012, 11:28 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Lexxu - 17-08-2012, 11:43 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 21-08-2012, 01:10 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Katsu - 21-08-2012, 03:37 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 03-10-2012, 09:57 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 07-10-2012, 10:14 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 15-11-2012, 11:27 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 28-11-2012, 10:40 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Eirenne - 29-11-2012, 12:54 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Anu-chan - 13-12-2012, 01:40 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 24-12-2012, 02:36 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)