Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scoala

#9
1....Ok...deci desi stiu ca toti avem nevoie de scoala, caci fara ea nu vom putea ajunge nimic in viata, o urasc! Mi se pare foarte nasol sa mergi la scoala si sa stai 6 ore cu fundu pe un scaun si aplecat pe o masa scriind ce este pe tabla >.> ...Plus ca este foarte enervant cand primesc multe teme si mai am si mult de invatat si imi acapareaza mult timp...Poate ca mai tarziu voi fi fericita ca am facut o scoala si am ajuns ceva, insa deocamdata nu am de ce sa fiu multumita...ci doar...nemultumita...
2...Scoala mea...pai scoala mea are toate clasele 1-12. Invat la aceasta scoala din clasa 1, si daca se poate, aici as vrea sa si termin...Imi place foarte mult scoala mea, insa colegii si elevii...multi dintre ei sunt de nimic...
3...materia preferata 39 ...nu prea cred ca am asa ceva, fiecare materie mi se pare oribila in felul ei, insa daca ar fi sa aleg 39..poate romana...insa doar partea cu gramatica, caci urasc sa citesc! si pana acum biologia mi-a placut...sa vedem in continuare...>.>



Răspunsuri în acest subiect
Scoala - de .::Mariko Emina::. - 04-01-2008, 12:59 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)