Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello .

#6
@ Stormrage

Muzica proasta, pai sa vedem, in general consider ca fiind muzica proasta manelele. Asta in primul rand. In al doilea rand as putea spune ca si muzica pop/dance din Romania(acele melodii din care nu intelegi mai mult decat "ah , uh") este intr-un anume fel muzica proasta.

@ Niska

Multumesc mult de complimente Smile
Imi pare bine sa vad ca iti place nickname-ul meu, are o poveste chiar lunga . Inseamna mult pentru mine.


1. Ce parere ai despre animeuri in général?
Anime-urile imi plac foarte mult (acesta fiind si unul din motivele pentru care m-am inscris pe acest forum)

2. Vre-o manga care-ti place in mod deosebit?
Mi-a placut mult Bakuman si Death Note

3. Iti place sa citesti? - un titlu.. nu conteaza care, dar sa-ti fii placut..
Da , imi place mult sa citesc. Recent am citit cartile lui Haruki Murakami. Ultima carte pe care am citit-o de la el si care imi place foarte mult este 1Q84

4. Iti place la scoala? >.<
Hmm cat timp am fost in liceu nu mi-a placut scoala prea tare, adica nu a fost ceva care sa ma astraga intr-un mod deosebit. Acum de cand sunt la facultate (chiar daca e numai a 2-a saptamana) imi place mult mai mult. Poate si datorita faptului ca am mult mai multa libertate.

5. Ce parere ai, in general, despre persoanele care se uita la seriale? - House. M.D. n-ai vazut inca? ;d
In general am o parere buna, si eu ma uit la seriale si pot spune ca ma uit la chiar destul de multe.
Am urmarit si House M.D si inca o mai fac. Imi place foarte mult.

Multumesc mult de intrebari si de welcome : )
Daca mai aveti intrebari le astept cu cea mai mare placere ^^
[Imagine: XD-18.png]



Răspunsuri în acest subiect
Hello . - de Hikarie - 07-10-2012, 01:46 PM
RE: Hello . - de Stormrage - 07-10-2012, 02:51 PM
RE: Hello . - de Stormrage - 09-10-2012, 07:25 PM
RE: Hello . - de Syryus - 08-10-2012, 03:09 AM
RE: Hello . - de Niska - 08-10-2012, 05:30 PM
RE: Hello . - de Hikarie - 08-10-2012, 11:14 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)