Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ji Eun : Yoon or Kyung ?
Yoon
50.00%
6 50.00%
Kyung
50.00%
6 50.00%
Total 12 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Yaoi] Dragostea e teatru.

#13
Capitolul 7

Cum m.am vazut acasa , am urcat in camera mea , m-am schimbat si m-am intins in pat. Nici nu stiam cat e ceasu... dar stiam ca e in jur de doisprezece. Am inchis ochii dar mama m-a trezit.
- Vezi ca plec in Ulsan pentu doua zile, trebuie sa iau un act de acol, taica-atu vine diseara la noua.... oh... si a venit un baiat la tine... a spus si l-a lasat pe Yoon sa intre. I-am pronuntat numele si m-am ridicat epede in fund. Mama m-a pupat pe obraz apoi a plecat. Deci eram singur pana la noua noaptea?
-Hei...Ji Eun, am venit sa-ti spun doar ca... alegi gresit. Nu sunt destul de bun, sunt un nemenic.. a spus tist. De ce ea asa tist ' Ma vazuse cu Kyu' ? E il facuse se se comporte asa? Am zambit si l-am tas de mana langa mine. M-a lasat si cand s-a asezat m-a privit. Tot ce am facut a fost sa-i zambesc si sa-i mangai obazul. I-as fi spus ca el e cel pe care ilveau insa corpul meu a facut'o inainte. M-am aporpiat de el si l-am sarutat scurt, incercand sa fiu cat se poate de cuajos... dar am esuat, obrajii mei erau rosii, priviea mutata si parul peste ochi.
-De ce ? l-am auzit intrebandu-ma. Da, si eu ma intebam acelasi lucru. Viata mea era o incurcatura, eram comfuz dar stiam ca Yoon imi da iubirea pe care Kyung probabil o mimeaza. Am vrut sa-i spu ca el e cel cae il vreau, alegerea dat totul s-a comprimat int-un " Eu...Doar..." balbait care a avut ca rezultat un saut pasional. Mi-am pus mainile dupa catul lui simtitnd cum sunt intins pe pat fara sa incerc sa-l resping. Stiam ce urma si de ce dracu nu faceam nimic ? Am ridicat capul pentru ai face loc spre pieptul meu,ma saruta si ma musca incet in timp ce mainile lui m-au scapat de pijamaua cu care eram imbracat. Nasture cu nasture pana cand am ajuns in boxeri. Am rosit si m-am ridicat putin , asfel incat sa aiba si el loc in pat.
- Ji Eun, tu... pisicuta ce esti... a spus si mi-a muscat unul din sfarscuri. Am gemut si l-am lasat sa faca ce vrea. Nu doream sa-l opresc, simteam ca el... ma poate vedea cum vrea, cum nu vreau eu. Am gemut cand i-am simtit mana pe zona mea intima si mi-am muscat buza inferioara pana cand am simtit gustul sangelui. oricat de mult simteam ca Yoon ma poate avea nu reuseam sa-i dau voi sa ma auda. L-am auzit intrebandu-ma daca poate continua insa nu am avut puterea sa-i raspund, doar l-am strans in brate sperand ca mi-a inteles mesajul. Asa a si facut. M-a scapat de boxerii albastri in cateva secunde si a inceput sa se joace cu mana pe mandria mea, facandu-ma sa scot acele sunete jenante care daca era dupa mine de ingropam la o mie de metri sub pamant fara sa le mai dau drumu' vreodata.Ii-am pronuntat numele de cateva ori, incet si printre gemete. A venit si m-a sarutat lung, incerand sa-mi zambeasca. A spus ceva ca pot sa-l omor apoi , in timp ce ma saruta ma patruns incet. Simteam o durere de nedescris, parca ma rupea in doua. Am incercat sa tip insa buzele lui Yoon imi opreau acele sunete. Am inceput sa-l zgaraii pe spate imediat cum a inceput sa se miste. S- departat de mine si a continuat miscarea aeea dureroasa. Tipam si gemeam la fiecare patrundere simtitnd ca totul se aporpie de sfarsit. Am lasat capul pe spatesi am gemut lung cand am simtit ca a venit sfarsitul. Yoon s-a eliberat o data cu mine si am cazut amandoi pe pat. M-a imbratisat strans, parca fara sa-i pese de ranile pe care i le-am facut. M-a sarutat scurt pe frunte si si-a pus mana pe pietul meu.
- Ji Eun... eu te plac... te... s-a oprit si m-a privit. Il privieam in ochi aceia negri si am zambit.
- Si... eu, m-am balbai si am rosit . inca ma durea spatele insa eram fericit.
- Dar Kyung ?m-a intrebat strangandu-ma mai tare in brate. S-a ridicat in fund si m-a sarutat. M-a intrebat daca vreau ceva sa mananc. Chiar nu stiam. Am inchis ochii si inainte sa-i zic am adormit. Nu stiu ce a facut dupa insa atunci cand m-am trezit mi-a fost fria sa nu fie un bvis. Am incerat sa ma ridic insa spatele m-a dezamagit si am cazut . Am tipat scurt si m-am uitat in jur. Yoon plecase sau... ? Am incercat din nou sa ma ridic insa nimic. M-am uitat la ceas si m-am strambat. Era sase si ceva iar pe mine ma durea prea tare mijlocul incat sa ma ridic. M/am intins dupa telefon si
l-am sunat pe Yoon. Minunea a fost aceea ca telefonul prietenului meu a inceput sa sue exact de sub pat. Grozav... Credeam ca Yoon plecase insa nu era asa . A aparut in fata mea cu o tava pe care vedeam doar o cana si mi-a zambit. A zis ceva de pisica insa nu l-am auzit. Mi-a luat telefonul din mana si s-a aplecat si dupa a lui.
- Credeai ca plec si te las asa ? m-a intrebat si s-a asezat langa mine. Am zambit si am baut jumatate din cana cu lapte. S-a ridicat cand a auzit soneria si s-a dus sa vada cine este. Era imbracat numai cu pantalonii si paru lui era ravasit. Am zambit si am tras cearceaful pana deasupra nasului. Am auzit niste pasi rapizi si pe Yoon incercand sa tina pe cineva in loc. Era Kyung sau ce dracu - Am rasuflat usurat cand l-am vazut pe nebunul de Ace sprijinindu-se de usa.
- Deeeeeeci... de-astia-mi sunteti ?! a spus asezandu-se langa mine si tragand lengeria patului de pe mine. Si-a aporpiat buzele de gatul meu si m-a mirosit zgomotos . Am rosit imediat cum l-am vazut asa aproape de mine dar am avut norocul ca Yoon sa-l ia de langa mine.
- Yoon, Kyung te cauta de cateva ore... si ma gandeam sa-i spun ca esti aici.. a spus scapand nn cateva secunde de mana lui si topaind prin camera. Am spus un `nu` tare cand a scos telefonul insa am lasat capul in jos. De ce ma feream? Ace nu m-a bagat in seama si l-a sunat. De ce il interesa asa de tare de Kyung ? De ce dorea sa ii franga inima aratandu-i ca sunt cu Yoon ?
- Ace... nu! Chiar vrei ... ?
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy



Răspunsuri în acest subiect
Dragostea e teatru. - de Natsuru - 21-04-2012, 01:57 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Sushi - 21-04-2012, 02:57 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Katsu - 21-04-2012, 11:01 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 27-04-2012, 03:25 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Sushi - 02-05-2012, 12:35 PM
RE: Dragostea e teatru. - de rali2009 - 02-05-2012, 01:42 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Lexxu - 23-06-2012, 09:47 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 15-07-2012, 10:43 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 17-08-2012, 11:28 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Lexxu - 17-08-2012, 11:43 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 21-08-2012, 01:10 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Katsu - 21-08-2012, 03:37 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 03-10-2012, 09:57 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 07-10-2012, 10:14 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 15-11-2012, 11:27 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 28-11-2012, 10:40 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Eirenne - 29-11-2012, 12:54 AM
RE: Dragostea e teatru. - de Anu-chan - 13-12-2012, 01:40 PM
RE: Dragostea e teatru. - de Natsuru - 24-12-2012, 02:36 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)