Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Perfectly Imperfect

#2
Sincer, cand am citit primele randuri am crezut ca-i vorba de Kakashi sau Obito, si m-am gandit Aleluia, ceva interesant printre romani. Am continuat sa citesc cu multa curiozitate si mi-am dat seama ca e vorba de Sakura. Oricum, mie una mi-a placut descrierea care e foarte elaborataa. Asta e punctul tau forte, descrierea. Ai o descriere perfecta, si curata. Ar trebui sa te axezi pe asta, pentru ca nu e cel mai usor mod de expunere, dimpotriva e cel mai greu. Structurezi frumos lucrurile, nu intri in alta ideea ca sa ametesti oamenii (tipic mie:(() cum ti-am spus, e pur si simplu perfect.
Acuma...minusuri. Mi s-a parut stupid ca iai adus pe toti la aceeasi varsta. Si nimic n-are nici o legatura cu Naruto. Asta e un sfat. Puteai sa faci propriile tale personaje si sa pui asta la proza, era mult mai cautat, mult mai citit si proababil mult mai comentat. Adica, tu din Naruto ai luat doar numele. Oricum, vad un viitor in povestea asta, chiar imi place. Doar ca mi-ar fi placut enorm s-o vad la proza. Insa e interesant si cu personajele din Naruto.
Alt minus. De ce scri titlul in engleza si continutul in Romana?:|
[Imagine: universul1.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Perfectly Imperfect - de Alle - 09-08-2012, 04:46 PM
RE: Perfectly Imperfect - de hero1hero - 11-08-2012, 11:37 AM
RE: Perfectly Imperfect - de Alle - 11-08-2012, 12:08 PM
RE: Perfectly Imperfect - de Erina Ozaki - 11-08-2012, 05:32 PM
RE: Perfectly Imperfect - de Alle - 11-08-2012, 05:55 PM
RE: Perfectly Imperfect - de Erina Ozaki - 11-08-2012, 06:48 PM
RE: Perfectly Imperfect - de Alle - 11-08-2012, 08:44 PM
RE: Perfectly Imperfect - de Erina Ozaki - 12-08-2012, 08:45 AM
RE: Perfectly Imperfect - de Rain - 15-09-2012, 09:44 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)