Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SOTM Iulie - Vot

#5
Asta se intampla cam pe cand faceam eu semnaturi cu avioane cu linioare stralucitoare incolacindu-se pe aripi. 21 Da, vremuri bune. 21 Acum abia mai faci rost de 5-6 participanti, si asta doar daca prelungesti perioada de inscriere cu cateva zile. Osa revin si eu cu un vot si comentarii. Hai, maslinutelor, votati.
Asa.
Voi fi scurta:
Voturile mele merg luna aceasta la 4. Arya si 1. Daria.
1. Daria - De data asta chiar a iesit bine, desi e cam intunecata pe alocuri. In rest n-am multe de comentat, poate doar clipping mask-ul de sus care nu-si are rostul si faptul ca in partea stanga marginea se vede prea intunecata.
2. Aggie - cam aiurea incadrata imaginea, a ramas cam mult gol in dreapta. Fontul de la Freedom ma cam sacaie iar lens flare-ul de jos ( presupunand ca asta e ) arata ciudat. Plus ca c4d-ul acela cu luminite e pozitionat cam ciudat.
3. Min - Ryuu, T_T, de ce stock alb-negru? Putina culoare ar fi mers; imi place cum ai lucrat pe.. uhm, piciorul tipului *ce ciudat suna* dar c4d-urile/w.e they are de pe minge ma fac sa cred ca mingea e dintr-o alta poveste. Puteai sa mai adaugi un efect-doua, eventual sa se prelungeasca pana la celalalt picior, ca sa fie totul uniform.
4. Arya - lucrarea ta a fost comentata pentru simplitate si imi aduc aminte ca facusem si eu ceva de genul doar ca tema era putin diferita, natura. Ehm, bine, nici eu nu sunt adepta 'semnaturilor' cu crop dintr-o imagine si text, pentru ca de cele mai multe ori sunt facute de incepatori, dar eu zic ca, in ciuda faptului ca lucrarea e asa 'simpla' 21, poti sa-ti dai seama privind-o ca nu e facuta de cineva care stie PS de azi-ieri. Fara favoritisme aici, e pur si simplu parerea mea.
5. Niska - Uhm, marginile acelea negre sunt prea groase iar calitatea e destul de proasta. Nu stiu, puteai sa pui putin sharpen. C4d-urile acelea sunt aruncate aiurea si nu prea, in sensul ca-mi place cum sunt pozitionate dar sunt prea multe si nu se mai intelege nimic. Trebuia sa mai stergi din ele putin si poate niste blur ar fi ajutat in unele locuri. Lumina e cam puternica.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy




Răspunsuri în acest subiect
SOTM Iulie - Vot - de History - 26-07-2012, 01:25 PM
RE: SOTM Iulie - Vot - de Ryuu - 26-07-2012, 02:44 PM
RE: SOTM Iulie - Vot - de Rain - 26-07-2012, 04:11 PM
RE: SOTM Iulie - Vot - de Lia - 28-07-2012, 09:46 AM
RE: SOTM Iulie - Vot - de History - 28-07-2012, 12:18 PM
RE: SOTM Iulie - Vot - de Ryuu - 01-08-2012, 01:45 PM
RE: SOTM Iulie - Vot - de Ana - 01-08-2012, 02:52 PM
RE: SOTM Iulie - Vot - de Lexxu - 01-08-2012, 03:31 PM
RE: SOTM Iulie - Vot - de Zwai - 01-08-2012, 10:08 PM
RE: SOTM Iulie - Vot - de Aly - 02-08-2012, 08:23 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SOTM Iulie - Intrari History 9 5.503 26-07-2012, 10:31 AM
Ultimul răspuns: Niska


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)