Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mesaje de dincolo

#9
De Ghost Whisperer am dat intamplator pe AXN acum multa vreme. Am vazut un singur episod, insa a fost destul de interesant ca sa ma faca sa caut mai multe. M-am apucat tot atunci de sezonul doi, dar intr-un final l-am abadonat din lipsa de timp. In sfarsit, l-au dat si pe PRO timp de ceva vreme, n-am apucat sa vad tot sezonul cinci, nici nu stiu daca au dat mai mult de atat, dar am prins ultimele 10 episoade or so.
Desi n-am vazut celalalte sezoane, 2, 3 si 4, tot cinci mi se pare cel mai reusit. Recent m-am si reapucat de el on-line. Imi pare rau ca l-au anulat din cauza baniilor, ultimele doua episoade - cel putin - din show cer cu siguranta o continuare.

Este pe primul loc in topul serialelor mele preferate, ideea in sine ma fascineaza. Jeniffer Love Hewitt aka Melinda Gordon joaca impecabil, imi place mult personajul pe care-l interpreteaza. Mereu m-am intrebat cum isi poate pastra calmul in asemenea hal si cum nu renunta. Some of those ghosts are pretty badasses and trolls. Aiden e foarte scump... ce poti zice.
Alt aspect pozitiv la el este ca episoadele nu se leaga neaparat intre ele, poti sa te bucuri de serial si de actiune si fara sa le fi vazut pe celalalte. Il recomand cu incredere...



Răspunsuri în acest subiect
Mesaje de dincolo - de IloveYuki - 18-05-2010, 08:31 AM
RE: Mesaje de dincolo - de Lori. - 05-06-2010, 06:06 PM
RE: Mesaje de dincolo - de Crazy~Tenshi - 08-07-2010, 10:33 PM
RE: Mesaje de dincolo - de Monica Wksv - 29-03-2011, 01:54 PM
RE: Mesaje de dincolo - de SnowFlake. - 10-04-2011, 01:40 PM
RE: Mesaje de dincolo - de βεκi - 10-04-2011, 09:06 PM
RE: Mesaje de dincolo - de `Shadow. - 07-08-2011, 11:50 AM
RE: Mesaje de dincolo - de Dark Blue - 28-11-2011, 08:30 PM
RE: Mesaje de dincolo - de Fiction - 15-07-2012, 05:26 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)