Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Diablo III

#1
[Imagine: Diablo-3_03160924.jpg]

Presupun ca multa lume stie despre acest....sa ii zicem "fenomen". Nu cred ca poti sa intri pe un forum la sectia games si sa nu stii ce e aia Diablo. Eu nu am jucat nici unu dintre predecesorii acestui joc. Totusi l-am luat in prima zi si de atunci am bagat peste 100 de ore in personajul meu principal.

Jocul este foarte captivant si pot sa zic ca pentru multi devine un joc bun doar dupa foarte mult timp. pana acum am observat mai multe nivele de evolutie:
1) ce joc dragut (primele cateva ore, cam pana termini normal)
2) inca putin si termin actul si apoi ma culc, maine incep din nou (intri pe nightmare si daca ai noroc esti cu prieteni)
3) numai si numai mizerii de dropuri, daca nu pica ceva in urmatoarele 10 minute ma las (sfarsit de nightmare cand echipamentu de lvl 20 nu mai face fata si nu tia picat nimic util de atunci)
4) acum e usor voi termina jocul in 2-3 zile (ai descoperit auction house si ai dat aur pe o arma mai buna)
5) este imposibil, ii dispretuiesc pe ratatii de la Blizzard cu prostia lor de joc (ai facut primi pasi in inferno, ai dat de prima elita si orice strategie a fost degeaba)
6) chiar se asteapta sa farmez? chiar cred ca daca fac totul atat de dificil le voi juca jocul? (vreo 10 ore izbind zidul cu fata fara vreun progres masiv)
7) resemnarea, da chiar se asteapta sa infunzi ore fara numar in farmare pentru a putea sa faci acel urmator pas (ai decis ca chiar daca o sa iti ia ani de zile vrei sa poti termina acest joc si sa o arunci in fata prietenilor)

Am trecut prin toate si acum sunt in pauza. Nu mai joc decat cateva ore pe zi de la inceputul saptamanii, pentru ca daca nu fac asta sunt convins ca voi regresa si chiar imi place jocul. Il voi juca pana cand foamea de bani ii va face sa puna subscription pe cei de la Blizzard. Multi fani bliz zica ca acest lucru nu se va intampla dar respectul meu pentru companie este 0 asa ca am dubii. Dar cat timp respecta acest lucru le voi juca jocul indiferent cat de dificil este pentru ca nu am mai avut o astfel de provocare in mult timp.

Daca sunt alti jucatori pe oficial si doriti sa facem schimb de battle tag dati un pm sau scrieti aici si poate facem ceva acte impreuna 4

In final as dori sa imi cer scuze fata de Lia pentru ca am lipsit de pe forum cu totul desi am promis ca mai deschid discutii. A fost prea captivant si am jucat cu prieteni mai obsedati ca mine ce ma impinsa sa fiu mai rau ca ei. Asa ca scuze ca nu mi-am respectat cuvantul
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Diablo III - de MajinCloud - 30-05-2012, 02:07 PM
RE: Diablo III - de Lia - 30-05-2012, 02:13 PM
RE: Diablo III - de MSGaBe - 05-06-2012, 07:02 PM
RE: Diablo III - de Lia - 05-06-2012, 07:47 PM
RE: Diablo III - de MSGaBe - 05-06-2012, 07:58 PM
RE: Diablo III - de MajinCloud - 06-06-2012, 12:43 AM
RE: Diablo III - de Lia - 05-06-2012, 08:08 PM
RE: Diablo III - de MSGaBe - 05-06-2012, 08:13 PM
RE: Diablo III - de MSGaBe - 06-06-2012, 01:32 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Diablo 3 Reaper of Souls Dobby101 0 2.671 21-09-2014, 12:03 PM
Ultimul răspuns: Dobby101


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)