Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi)

#10
Asa continuarea.





Capitolul 4



Acesta privea �nm?rmurit scena din fata lui.Light ii spusese tot timpul ca nu o iubeste pe Misa,insa cea ce vedea arata totusi contrariul.
-Light ce sa intamplat?De ce te-ai oprit?si de ce ai fata asta asa speriata?intreba Misa dezorientata,dar cand isi intoarse privirea vazu si ea motivul pentru care iubitul ei se oprise.A...buna L!zise aceasta ridicandu-se in sezut.
-Se pare ca am venit intr-un moment nepotrivit,spuse detectivul prefacandu-se rusinat.
-Da,ai ales cel mai prost moment!raspunse satenul vrand sa-i dea de inteles ca cel mai bine ar fi sa plece,insa se parea ca Ryuzaki nu intelegea mesajul sau nu vroia sa-l i-a in seama.
Intre timp Misa isi luase dejea maieul pe ea si se ridica in picioare spunand
-Eu am sa va las.Cred ca L are ceva important sa-ti spuna,altfel nu ar fi venit pana aici si sunt sigura ca vrea sa o faca intre patru ochi.Isi saruta iubitul si se indrepta spre iesire,nu innainte sa-i salute
-Pa iubitule,noapte buna L!
-Misa,o opri brunetul,iti multumesc pentru intelegere.Chiar am ceva important de facut!si zicand aceasta il privi nerabdator pe saten,care-si luse tricoul pe el si era pregatit sa fuga.
-Pa!Pa!se mai auzi pentru ultima data vocea fetei,dupa care usa se inchise in urma ei.Cei doi ramasera in incapere privindu-se lung.
-Ce cauti aici?intreba satenul pe un ton furios.
-Ce caut?Ce intrebare aiurea!Cu siguranta nu-mi caut bunici.Tu ce zici?Ii raspunse Ryuzaki amuzat.
-Nu mi se pare deloc amuzant.Cel mai bine ar fi sa pleci!Sau ce parte din �Nu vreau sa te mai vad!�nu ai inteles?continua Light ridicandu-si o spranceana.
- In momentul acesta nu conteaza ce vrei tu!Conteaza doar ce vreau eu!Nu-i asa greu de inteles,ii raspunse detectivul cu un aer de superioritate.Satenul era destul de socat avand in vedere ca nu-l mai auzise niciodata vorbind asa.Parca facuse o obsesie pentru el si lucrul acesta nu era de bine.Asta era clar!In mintea lui rotitele se invarteau cu repeziciune incercand sa gaseasca o cale de scapare.Dupa cateva secunde de concentrare maxima ii veni o idee brilianta.Trebuia doar sa-i dea brunetului impresia ca vrea sa-l sarute,dar defapt urma sa fuga in camera sa si sa incuie usa.Astfel scapa de el.
Gandit si facut!Se apropie incet de Ryuzaki cu o privire seducatore insa cand ajunse in fata scarilor incepu sa alerge pana ajunse in camera lui.Totusi se pare ca L era foarte bun la alergat si innainte sa inchida usa el puseses picorul in prag si cu mainile reusi sa o impinga,facandu-l pe saten sa cada.
-Se pare ca acum chiar nu mai ai nici o sansa sa scapi de mine!spuse incantat Ryuzaki.Si chiar nu stiu dupa ce ti-ai mai luat tricoul pe tine,oricum pana la urma tot va trebui sa-l dai jos!
-Sa-l dau jos?Nici intr-o mie de ani!protesta satenul.
-A......am inteles!Puteai sa-mi spui direct ca preferi sa ti-l dau eu jos!Pentru mine nu e nici o problema!ii spuse brunetul apropindu-se din ce in ce mai mult de el.
-Nu te apropia de mine!incepu tanarul sa strige insa era prea tarziu.Ryuzaki era deja langa el si il prinse de par,ridicandu-l de jos.
-Iubire,uite iti garantez ca o sa te simti minunat,asa ca incearca sa te mai relaxezi putin.Promit ca nu te voi manca si voi fi bland...dar nu-si mai continua ideea,acaparand buzele satenului intr-un sarut violent,explorandu-i fiecare coltisor al gurii si apoi muscandu-l de buza de jos.Isi strecura mainile pe sub tricoul baiatului,masandu-i corpul ce nu se oprea din vibrat.Continua sa-l sarut coborand spre gat,apoi ii indeparta materialul ce-l acopera,reusind astfel sa-si continue �drumul�.Trasa cu limba linii umede pe abdomenul satenului,intorcandu-se apoi din nou sa-i sarute gatul.
-Inceteaza!sopti Light in momentul in care simti cum mana detectivului ii descheia fermualul de la pantaloni,insa brunetul il ignora complet,reusind sa-i dea jos si pantaloni.
-In loc sa-mi spui sa incetez mai bine ai recunoaste ca si tie iti place cea ce-ti fac.Simt asta.
-Esti nebun tipule!ii raspunse Light,impingandu-l.Acesta cazu insa se ridica repede si in mana avea tricoul satenului.
-Ce vrei sa faci cu ala?intrba tanarul cu o vocea tremuranda,imaginandu-si deja ce soarta il asteapta.Se simtea ciudat,in interiorul sau se dadea o lupta crunta intre doua sentimente.Pe de-o parte ii era teama si vroia sa opreasca totul,insa ceva il retinea deoarece se simte bine in bratele brunetului.Dintr-o data isi dede seama ca nu poate sa-si miste mainile si cand se dezmetici mai bine observa ca era intins pe pat si avea mainile legate deasupra capului,iar in fata lui se afla Ryuzaki privindu-l insistent.
-Ce fata frumoasa ai pausel!Te gandeai cumva la cat de bine o sa ne simtim?il intreba acesta zambind pervers.Cu cateva miscari rapide isi indeparta hainele,ocupand-se apoi si de unica pisesa vestimentara ce o mai avea satenul pe el,o pereche de boxeri negri.Se urca pe pat,asezandu-se peste saten si il saruta violent indepartand buzele tanarului pentru a putea explora in voi gura acestuia,cobor� apoi incet spere gat continuand sa-l sarute si muscandu-l,din cand in cand.Continua sa coboare,ajungand la piept incepu sa trseze cerculete umede cu limba si-l prinse cu dintii de sfarcul drept.Din cauza durerii,Light scose un tipat care parea sa-l incante pe detectivul ce-si continua �treaba� coborand spre barbatia satenului,lingand-o si sarutand-o.Gemetele tanarului incepura sa se auda din ce in ce mai des,fapt care-l bucura enorm pe brunet ce continua sa suga si sa linga,urcand apoi spre chipul rosu si fierbinte al satenului.
-Incetea....za!reusi acesta sa spuna printre gemete.Insa Ryuzaki il opri innainte de a mai spune ceva,punandu-i un deget pe buzele moi si rozalii,apoi sarutandu-l pasional,fara nici o urma de violenta.Aceasta se intampla datorita faptului ca Light inceta sa se mai impotriveasca,dar cu toate astea nu participa la sarut.Chipul satenului devnea din ce in ce mai rosu si mai firbinte,se simtea atat de bine incat dorea ca momentele acelea sa nu se mai termine niciodata,insa constiinta nu-i dadea pace.Fusese mereu un baiat cuminte,exceptand momentele cand fusese in posesia carnetului mortii,si nu vroia sa-si dezamageasca parintii.Ce ar fi zis ei daca l-ar fi vazut in ipostaza asta?Sirul gandurilor ii fu intrerupt cand simti o durere iminsa in partea de jos a corpului.Brunetul il patrunse rapid si violent
-Auuu...se auzi strigatul baiatului.Opreste-te!...Te rog!continua acesta si in ochii lui verzi aparura siroaie de lacrimi care ii brazdau chipul fierbinte.
-Nu plange!ii spuse brunetul cu o voce incredibil de blanda,continuand sa-l patrunda din ce in ce mai adanc pe baiatul de sub el.
-Nu-mi spune..ah..ce sa fac!ii spuse satenul pe un ton iritat baiatului ce se afla deasupra lui.Tie ti-e usor!continua el in timp ce-si strangea pumni.Vazand lucrul acesta Ryuzaki, i se adresa cu un ton senzual,desigur continuandu-si �misiunea�,
-Vezi...daca stateai cuminte nu eram nevoit sa te leg....
-Idiot obsedat ce esti!il intrerupse Light,incercand sa-si eliberze mainile.
-Of..Of..iar incepi cu jignirile,imi pare rau,chiar ma pregateam sa te dezleg,dar acum m-am razgandit.Acesta incepu sa sarute mugurii intariti ai satnului,in timp ce gemetele acestuia ii dezmierdu auzul.
Petrecura impreuna o noapte fierbinte pe care niciunul nu o va uita.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) - de YUKIxSHUICHI - 30-07-2008, 12:10 AM
RE: Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) - de Ice_angel_234 - 06-08-2008, 09:41 PM
RE: Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) - de originalcopy - 10-08-2008, 08:21 PM
RE: Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) - de Kakashi_IrukaYAOI - 28-09-2008, 03:44 PM
RE: Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) - de Candy_Mirage_of_Blaze - 25-10-2008, 12:29 PM
RE: Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) - de ...:::LexXutzuo_O_o:::... - 04-01-2009, 02:43 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Indragostit de o greseala Katsu 31 17.427 12-09-2013, 01:07 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Dark And Light VadSuneteAudCulori 5 2.949 03-07-2011, 11:21 AM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  Indragostit de inocenta ucigasa A'Svear 7 9.885 26-01-2010, 01:27 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Dark light Alany Aysee 3 3.510 17-01-2010, 02:34 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Greseli [shonen-ai / yaoi] chrissta 8 6.022 26-12-2009, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Nocturnal Light's Acsi 8 4.920 14-12-2009, 04:04 PM
Ultimul răspuns: Acsi
  Vanatorul s-a indragostit de prada Elina 24 16.113 08-12-2009, 07:05 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  You are just my boy[shonen-ai;yaoi] Teh 72 36.903 08-06-2009, 06:31 PM
Ultimul răspuns: myuu
  Angels Love [shonen-ai / yaoi] Strawberry Ice 9 8.121 04-05-2008, 07:26 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow
  Raining in Paradise [shonen-ai] Kaoru Fuji 9 7.166 04-05-2008, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)