Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The girl who leapt through time (2008)

#2
Atentie, urmeaza ceva spoilere despre povestea filmului. Cititi pe propria raspundere.

L-am vazut mai de mult. Si inca nu imi plac calatoriile in timp. .__. A fost foarte frumos si pana la urma am si uitat de bila aia. Chiar nu ma asteptam ca Chika sa fie indragostit de personajul principal sau ca el vine din viitor (pentru a vedea un tablou care in viitor o sa fie ars/incendiat). A fost romantic si... chiar era sa plang atunci cand Chika pleaca si ea ramane singura, dorindu-si sa nu fii facut acea intoarcere in timp cand Chika ii cerea sa iasa cu el. Momentan am degetele inghetate si imi e greu sa si gandesc. Poate revin cu un edit. Oricum, acest anime-movie ramane foarte frumos si... atunci cand timpul ala inalt ii zicea ca daca ar avea o iubita ea ar ramane singura (sau cam asa ceva) eu eram deja: Doi? 22 Hai, serios?! .___. Mdaaaaaaaaaaaaaaaaa~. 39 *degete inghetateeee*
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
The girl who leapt through time (2008) - de CyBeR - 02-02-2012, 03:25 PM
RE: The girl who leapt through time (2008) - de yaoi maniac - 02-02-2012, 04:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Time of EVE CyBeR 2 2.861 17-08-2012, 11:06 AM
Ultimul răspuns: CyBeR


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)