Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care dintre cele două lucrări o alegeţi?
Prima lucrare
60.00%
3 60.00%
A doua lucrare
40.00%
2 40.00%
Total 5 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Roz' Kichou contra Zapy Yaoi

#1
Aou-san (eu) a provocat-o pe Ichi (Zapy) la un duel la fan art dupa ce ne-am aratat cateva desene chibi pe messenger. Yondaime
Tema: Christams chibi (poate sa fie si yaoi -dupa cum doreste Ichi) [aici poate sa intre si colindatori sau costume sau orice altceva care are legatura cu Craciunul si chibi].
Ne apucam de astazi si TREBUIE sa punem desenele pana pe 25.12.2011.
Desenele o sa fie anonime.
Nu o sa se foloseasca culori.

O sa se ia in considerare cat de bine e incadrata in tema lucrarea (si alte chestii) cand o sa fie dat votul.
TREBUIE SA FIE ARGUMENTAT VOTUL!
Noi ne-am distrat facand desenele, iar Ichi este la primul ei duel. Eu iti urez succes si sa nu iti fie frica!hug Distreaza-te si incadreaza-te in timp si tema. *laughs*
Ah, da, fara nimic +18 sau mesaje obscene. Cu astea fiind zise: Sa ne distram si sa ne dam silinta!
Nu avem voie sa copiem poze de pe internet, doar sa ne inspiram pentru postura sau caciula, adidasi/cisme (ca sa ne fie mai usor) etc.

Ichi o sa fie cea care posteaza desenele si eu o sa anunt castigatorul.
De cum se posteaza desenele o sa fie pana pe 31.12.2011 sau 1 ianuarie (sa vedem dupa cum o sa decurga votul) deschis votul.
[edit] Poll-ul o sa se inchida pe 25.12.2011.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
Roz' Kichou contra Zapy Yaoi - de yaoi maniac - 23-12-2011, 04:30 PM
RE: Roz' Kichou contra Zapy Yaoi - de Zyklon - 25-12-2011, 05:23 PM
RE: Roz' Kichou contra Zapy Yaoi - de Kimera - 25-12-2011, 05:48 PM
RE: Roz' Kichou contra Zapy Yaoi - de Daria - 25-12-2011, 06:15 PM
RE: Roz' Kichou contra Zapy Yaoi - de Black Rose - 27-12-2011, 02:54 AM
RE: Roz' Kichou contra Zapy Yaoi - de yaoi maniac - 01-01-2012, 08:31 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)