Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Skins

#1
E un serial ce prezinta viata adolescentilor de zi cu zi (problemele cu drogurile, cu familia, cu dragostea, etc.)
Exista doua variante US si UK (cea vizionata de mine si personal cred ca e mult mai intriganta decat cealalta versiune)
De asemenea, se imparte in trei generatii.

Din moment ce am vizionat doar doua dintre ele, o sa-mi zic parerea doar despre primele generatii (I si a II-a).

M-am atasat mai mult de prima generatie, posibil din cauza ca a fost prima xD. In orice caz, mi s-a parut mai amuzanta, dar in acelasi timp, si mai dramatica.

Tony,genul de tip popular, sarcastic, frumos (evident), arogant si nesimtit. Cam indecis tipul... Sid, tipul nepopular, naiv, care-l ajuta mereu pe Tony. Anwar, un posibil tampit, dar amuzant xD Si Maxxie, preferatul meu. Pacat ca avea rol de gay (Mitch Hewer).
Iar la fete: Michelle, tipa putin increzuta, populara, ce mai... Jal, draguta, care spunea mereu 'nu' la orice. Cassie cam prostuta, dar amuzanta. E haios atunci cand o vezi cu o fata atat de inocenta cum ii injura pe restu'.

Generatia a doua mi se pare superficiala... nu prea mi-a placut.
Personaj preferat: Naomi Campbell. Atat am avut de zis xD

Sa vedem cine a mai vizionat 'Skins' x)
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !




Răspunsuri în acest subiect
Skins - de Dragonz Eyez - 14-10-2011, 05:56 PM
RE: Skins - de andraportocala - 31-10-2011, 11:23 PM
RE: Skins - de Cersei - 15-03-2012, 01:16 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)