Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

POTM octombrie - Vot.

#3
1. Untitled.

Oo! Chiar imi place poza asta15 Ideea este originala si se vede ca autorul s-a straduit, nu doar cat a pus aparatu la ochi si gata, fie ce-o fi. Respecta tema concursului si mai mult, accentul in poza cade mult pe soare, lucrurile din spatele lui fiind un pic neclare, ceea ce e de bine. Soarele mi se pare jucaus, cu mentiunea ca dintii aia ma cam sperie 21. Asadar, per ansamblu, mi se pare o poza foarte okay, parca iesita dintr-un film 71 Asa ca....--> votez

2. He keeps following me.

Hmm...ideea este draguta, dar are cam multe chestii in neregula. In primul rand, in partea stanga e ditamai ghiveciul, nu-mi prea place, ocupa prea mult spatiu, in plus tot ce vad e numai tulpina, eu vreau sa vad floarea, nu numai trupul ei 21 Cum ar fi sa vezi un om fara cap 21 In al doilea rand soarele nu prea exista, adica da, vad ca este luminata poza in partea de sus, dar lipseste cu desavarsire acel ceva care sa poti spune ca e soare, nu doar o arsura in partea de sus.

3. Astrul terestru.

Hmm, unghiul din care ai prins floarea-soarelui e bun, poza e frumoasa, insa... nothing special. No offence, dar nu ma atrage...

4. More than heaven could make.

Hmm...Imi place cerul, soarele, se respecta tema, dar atat....In rest e cam sec. Inteleg ca cine a facut poza a vrut sa puna in evidenta soarele cu tot cu cer, dar nu intotdeauna scopul scuza mijloacele. Asa, poza nu imi transmite nimic, nici bucurie, nici tristete, absolut nimic....

5. Sun drops.

Frumoasa poza, insa e prea comuna, peste tot vezi un soare si o particica dintr-un camp, deal, ceva. Daca ar fi fost ceva mai special in poza aia ar fi fost mult mai bine, dar asa....

6. Anotimpul colibri.

Oo! Super poza! Nu prea am ce comenta...Imi place felul cum se vede soarele, cum s-a ales contrastul, cum se vad norii etc. Totul mi se pare asa linistitor, parca ar fi o bucatitca de rai 21 Asadar ... --> votez



[Imagine: 2md5fuh.jpg]
Flowers whisper "Beauty!" to the world, even as they fade, wilt, fall.
[Imagine: 8795829.png] [Imagine: 8795849.png]



Răspunsuri în acest subiect
POTM octombrie - Vot. - de Nya. - 03-10-2011, 07:47 PM
RE: POTM octombrie - Vot. - de Chlo - 06-10-2011, 02:41 PM
RE: POTM octombrie - Vot. - de Alistar - 11-10-2011, 10:36 PM
RE: POTM octombrie - Vot. - de Me†al. - 13-10-2011, 02:02 PM
RE: POTM octombrie - Vot. - de Nya. - 20-10-2011, 08:17 PM
RE: POTM octombrie - Vot. - de yaoi maniac - 22-10-2011, 04:28 PM
RE: POTM octombrie - Vot + Rezultate - de Nya. - 31-10-2011, 08:34 PM
RE: POTM octombrie - Vot. - de Daria - 01-12-2011, 12:49 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)