Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pozele unei amatoare

#4
Uiiii cati bani areee 38 21 Nu sunt o experta dar incerc sa comentez si eu. Asa cum am primit si eu sfaturi, as zice ca la inceput sa te axezi mai mult pe peisaje smile

Dar hai sa comentam fiecare poza in parte. De pe acum iti spun ca nu voi comenta calitatea pozei, pentru ca nici la mine nu e prea buna.

Prima poza cam banala dupa parerea mea. Da, ideea cu acei ochelari pe palarie e buna, dar in imaginatia mea [destul de tampita ce-i drept 21] eu as fi pus-o pe o banca in parc sau altceva.

A doua poza e preferata mea dintre toate trei. Acel lacatel de pe inima ma duce cu gandul la faptul ca tu sau altcineva este deschis in a iubi, e foarte reusita poza. Bravo!

A treia poza - ai cam dat-o in bara aici ce-i drept. Cum au zis si ceilalti, duce cu gandul la cocalari. Rozul acela [fara suparare, chiar scarbos] al telefonului strica tot. Ca am spus eu ca ai tu bani [mai sus] era doar o gluma, asta nu inseamna ca imi place poza prea mult.

Oricum, mult succes in continuare si sper sa vii cu niste poze ceva mai inspirate de atat.
Eu oricum, tot o sa astept sa mai pui poze in continuare. Ja ne! hug
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^



Răspunsuri în acest subiect
Pozele unei amatoare - de Elyy - 16-07-2011, 04:43 PM
RE: Pozele unei amatoare - de Abbeh. - 25-07-2011, 04:11 PM
RE: Pozele unei amatoare - de Aerith - 25-07-2011, 07:12 PM
RE: Pozele unei amatoare - de Too Many Dreams. - 03-08-2011, 06:55 PM
RE: Pozele unei amatoare - de Elyy - 04-08-2011, 04:09 PM
RE: Pozele unei amatoare - de Aerith - 05-08-2011, 06:34 PM
RE: Pozele unei amatoare - de Elyy - 26-08-2011, 08:28 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pozele lui Lenalee Maria 1 2.877 02-08-2010, 05:23 PM
Ultimul răspuns: Maria


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)