Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Verbe rosii

#8
ti-am citit numai ultimul oneshot pentru ca acuma nu am rabdarea sa le citesc pe toate, deci numai despre el o sa-mi dau cu parerea, nu ca prea as avea ce
titlul suna bine, si are intr-o oarecare masura legatura cu continutul, totusi cred ca puteai gasi unul mai adecvat, din anumite motive necunoscute mi se pare nepotrivit, nu stiu de ce, pur si simplu mi se pare, bine, asta e doar parerea mea
despre continut, mi-a placut mult, adica la inceput nu ma incantat in mod deosebit, credeam ca o sa fie putin sec
totusi, ai reusit sa ma surprinzi
"Pentru el fiecare apus era altfel, avea alte nuanţe, mai vii, însă reci, căci ochii îi erau scăldaţi în beznă." Sfarsitul a fost superb, totusi ai fi putut sa nu te opresti, sa descri mai mult sentimentul de a nu putea vedea
incearca as te pui mai mult in pielea personajului, mai ales ca sunt create de tine, incearca sa simti ceea ce simte el in situatia creata, pentru ca a fi orb ii ceva de-a dreptul ingrozitor si dureros

m-am lungit cam mult
sper ca nu te-am descurajat sau ceva caci imi place mult cum scrii, in plus nu te astepta la prea multe comentari la oneshot-uri, de obicei userii comenteaza doar fic-urile
mai ales la tine, nu prea este ce comenta, ma mir ca am reusit sa umplu atatea randuri
deci succes in continuare si tinete de treaba
bye bye
4



Răspunsuri în acest subiect
Verbe rosii - de Psike - 21-04-2011, 07:01 PM
RE: Verbe rosii - de Psike - 22-04-2011, 11:53 PM
RE: Verbe rosii - de Psike - 25-04-2011, 09:10 PM
RE: Verbe rosii - de Psike - 27-04-2011, 09:39 PM
RE: Verbe rosii - de Psike - 11-05-2011, 08:46 PM
RE: Verbe rosii - de Psike - 17-06-2011, 12:12 AM
RE: Verbe rosii - de Psike - 21-07-2011, 11:16 PM
RE: Verbe rosii - de crazy little red - 22-07-2011, 01:43 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)