Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica

#25
mai da ultima problema a fost ce amai usoara 24... numai ca la cat sunt eu de inteligenta am incurcat aria sferei.. acum sa ma uit pe baremu ala 19...acum urma sa zic o prostie 21 ... deci pe bune.. ultima a fost cea mai uosra.. ce nu m,i-a placut a fost punctul ce la prima problema de la sub 3...l-am rezolvat partial.. va zic ce rezultate am vineri 21

Ps... tot cat tine iau.. cas cap sec ca asa-i tot familionul meu ( cand zic cap sec ma referl la faptul ca in loc sa pun - eu pun plus) .. si scuzati-mi starea care are efecte uneori negative si asupra comp meu 21 24 lol 21

ps2 nu-s nebuna, desi asa par.. xD


Nu deci revin iar si zic ca ultima problema a fost cea mai usoara.. si ca sa mor de ciuda lka cea mai usoara am incurcat aria..... mai ziceti voi ceva.. vreau sa zic ca in loc de aria crecului ( piRpatrat am scris formula circumferinte, lungimii cercului .... ) Noroc de media mea 21 si de evaluarea la romana.... ar fi bun sa iau si acolo 8.. 21 ..... ahm.. dar parca vad 6 si 7 ..
Mi-e foameee!!!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica - de Assyria - 22-06-2011, 03:30 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana Ke$ha 52 36.021 14-07-2011, 09:28 PM
Ultimul răspuns: `Shadow.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)