Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vot - luna mai

#3
Numarul 1: Nu mi.a placut, adica cell putin dupa mine nu ii gasesc o asemanare cu tema, adica sunt asemanari, da rpe mine una nu ma duce cu gandul la Esenta 106. Modul in care ai colorat personajul nu imi place, este unul neglijent si parca ca in clasele primare. Umbrele, saracele eu nu le gasesc, parca se intrepatrund unele cu altele dar nu se vad eeloc uniform si placut ochiului. Umarul este prea ascutit, parul sunt doar niste linii curbe, frante care nu seamana a fi `par`. Nu vreau sa caut nod in papura, dar se vad stersaturile, ceea ce pentru mine este deranjant ochiului. Bomboanele mi se par facute in graba, si nu inteleg pe ce stau ele, pare a fi o piatra maro, en fin. Mana mi se pare prea groasa, ochii inegali, en fin. Nota mea ar fi 4.

Numarul 2: Il ador. Chiar mi se pare ca se incadreaza in tema si captiveaza ochiul. Umbrele par a fi in regula, si este de apreciat ca este lucrat in acuarea. Innafara ca mana stanga este mai groasa decat mana dreapta , nu am nimic de spus. Mie chiar imi place acea suvita portocalie, este o particica de culoare, scoate lucrarea din anonimat, pe langa acele petale rosii / rozalii. Nota mea ar fi 9.
[Imagine: Jun0xCa.png]



Răspunsuri în acest subiect
Vot - luna mai - de candy_cane - 17-05-2011, 08:32 AM
RE: Vot - luna mai - de Cătă - 17-05-2011, 08:19 PM
RE: Vot - luna mai - de Daria - 18-05-2011, 11:59 PM
RE: Vot - luna mai - de Allison - 19-05-2011, 11:33 PM
RE: Vot - luna mai - de candy_cane - 30-05-2011, 02:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)