Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yo! ٩(͡๏̯͡๏)۶

#1
Well, well, cum ar trebui sa incep?
[There was an inner voice that started to yell at me, telling me to join and yeah, that's the main reason I'm here!] Imi cer scuze pentru Englezo-Romana, can't help it, cumva imi e frustrant de intiparita in minte!
So, hey everyone [again!] Promit sa nu ma intind! Numele meu este prea banal pentru a fi mentionat asa ca o sa il las pe dinafara, iar varsta, sunt destul de batrana ca sa conduc o masina, insa nu destul de batrana ca sa fiu considerata majora in SUA.
[sex? feminin bineinteles din moment ce acord totul cu "a"]
Anime? Of course din moment ce sunt aici. Preferate? Cam complicat din moment ce sunt the living definition of indecisiveness. Din cele care si-au lasat amprenta asupra mea trebuie sa mentionez :Ouran High School Host Club, True Tears, Sola, Gakuen Alice, Jigoku Shoujo, Kyoshiro to Towa no Sora, 3*3 Eyes, Chrno Crusade, Ginban Kaleidoscope.
Ehm let's see...manga. Not really into. Citesc, rar insa cartile sunt un mai mare deliciu pentru mine. Mda, citesc- poate prea mult pentru propria-mi sanatate.
Cam asta e, deocamdata, daca e vreo curiozitate-> intrebarile isi gasesc intotdeauna raspunsul.

Si de incheiere--> Hugs, for everyone^^
Strangers have the best candies
[Imagine: 9B19F2F8D024899728F06BF94F09CF3B.gif]
Out of my mind...back in 5 minutes.




Răspunsuri în acest subiect
Yo! ٩(͡๏̯͡๏)۶ - de Chlo - 18-05-2011, 10:04 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)