Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

Am comis-o din nou, fiecare intelege ce vrea din asta21) Eram la ora de informatica (mdah,si la facultate avem cursuri de info,dah) si ma uitam la Queer As Folk , stateam la ultimul calculator de la perete,evident in ultima banca cum ar veni8.
Era primul episod din primul sezon,ochii mei erau aproape lipiti de monitor si nici nu mi-am dat seama ca profa e in spatele meu si ma bate pe umar dar eu: ''nu aku' fato,ma deranjezi''24)
Am crezut ca e un/o coleg/a si nu i-am dat multa importanta.Am realizat abia dupa ce m-a intorsc cu tot cu scaun cu fata la ea si atunci sa mor si altceva nimic.
Am zambit palid si noroc ca in serial nu se intampla nimic hard. Am scapat usor si m-a intrebat despre serial,i-am zis bla blauri si cam atat.
Si de data asta,era sa mor de inima21)
Mi-am jurat ca niciodata nu am sa ma mai uit la acest gen se seriale la facultate,deoarece nu toata lumea are mintea dezghetata ca mine si colegii mei,majoritatea traind inca pe timpu' lu' Ceasca si nu pricep ca e normal sa fi gay/lesbi sau chiar emo.
Eh,acum asta e.Fiecare crede,face si gandeste cum vrea.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Luzer - 16-05-2011, 11:49 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)