Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Just Passion

#3
Buna, scuze ca vin in halul asta de tarziu cu comentariul dar sincer abia in seara asta mi-am mai verificat si eu comentariile de la profil si l-am observat pe al tau. Imi cer scuze [iar]
Hai sa trecem direct la criticat 19
1.Characters without soul : Cam ciudatsel desenul, dar dupa parerea mea merge.
2.Something : Imi place cum faci tu cu grafica. Parca ar fi un anime la televizor cu mai putine culori 21
3.Majoreta : Imi plac mult culorile, singura chestie care mi s-a parut nepotrivita a fost obiectul acela care il tine in mana. Seamana mai mult cu o morisca pentru vant din aia pentru hartie. Sunt ciudate suvitele verzi din cap. Pare sa aiba fire de iarva urscate si supradimensionate.
4.Worrior Angel : Asta mi-a placut la nebunie, chiar nu am ce comenta, mi s-a parut absolut genial.
5.Abstract background : Mie, sincer, mi-a placut doar personajul. Faza e ca ea e ceva gen "emo" iar fundalul e plin de culori [ea fiind imbracata doar in negru] Nu da bine la ochi, mai ales ca pe mine culorile alea ma ametesc.

Din al doilea post:

1. Medusa : A fost destul de ciudata. Parca ar fi vrajitoarea aia urata din Mica Sirena combinata cu Orochimaru transformat in sarpe. Dar totusistilul in care desenezi este super [ma refer la grafica si ideile de personaje]
2.The pianist : Si asta mi-a placul la nebunie, doar ca linia unde e "spartura" cred car fi trebuit sa fie ceva mai... nu stiu, franta poate, ca sa para ca este ceva spart acolo.
3.Angel on earth : Si asta mi s-a parut absolut genial [desi se puteau folosi si niste haine] 21 Serios, mi-a placut mult.

Mie personal, imi place mult tehnica ta de desen, desi poate fi imbunatatita cu mult. Si nu mai miti. Nu mai spune ca nu ai talent pentru ca ai chiar foarte mult. Cam atat am avut de zis. Mult succes in continuare! Bye hug
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^



Răspunsuri în acest subiect
Just Passion - de Dragonz Eyez - 06-04-2011, 12:41 AM
RE: Just Passion - de Rain - 14-04-2011, 02:00 PM
RE: Just Passion - de Too Many Dreams. - 16-04-2011, 12:00 AM
RE: Just Passion - de Dragonz Eyez - 22-04-2011, 01:34 PM
RE: Just Passion - de Allison - 19-05-2011, 11:44 AM
RE: Just Passion - de Dragonz Eyez - 20-06-2011, 01:11 PM
RE: Just Passion - de yaoi maniac - 20-06-2011, 01:22 PM
RE: Just Passion - de Dragonz Eyez - 09-09-2011, 01:51 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)