Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Trouble (+16)

#5
Deci...
1) Scuze ca e asa scurt..am o ideie, dar nu acum..va las *pup*
2) Sa nu-mi spuneti de actiune grabita, ca am un motiv.
3) va rog, scuzati-mi TOAATE greșelile ( si pri toate inteleg fiecare cuvant)
____________________________________________________

III. „Iubire secretă, interzisă”

M-a scăpat repede de pantaloni și de tricou. L-am privit uimit și am vrut să zic ceva, dar mi-a pus degetul arătător pe buze și apoi s-a apropiat de buzele mele. La inceput am crezut că o să mă sărute, dar, nu el trebuia să mă las să fierb. Și-a trecu mâna peste organul meu intarit și m-a făcut să gem. Mi-am dus repede mâna la gură.
-M..mi-e frică, am reușit să spun, privindu-l .
-Nu-ți face griji, mereu am grijă de cei mici, mi-a răspuns zâmbind pervers.
Am roșit și am inchis ochii. El mi-a luat mâna și și-a pus pe pieptul lui. Într-adevăr, inima lui bătea așa de tare. Nu am deshcis ochii, l-am simțit coborând pe gâtul meu, lingând cu atăta pasiune fiecare loc pe care-l atingea , iar mie nu mai imi pasa de acele sunete rusinoase, pe care nu făceam nici un efort să le opresc.
Si-a pus mana pe organul meu și apoi și-a strecurat mâna in boxerii mei, pe care i-a dat jos in cateva secunde și a inceput să-și miște mâna pe piciorul meu. S-a apropiat de chipul meu și și-a unit buzele cu ale mele, străcurându-și limba și explorând orice locușor posibil. M-am alăturat și eu sărutului, puțin timid la inceput.
A inceput să-și miște mâna in sus și jos dn ce in ce mai repede pe organul meu intarit, în timp ce limba lui se juca cu a mea. Simțeam cum acest moment avea să se termine și am scos un sunet infundat. Hyun a intrup sărutul.
- Se pare că nu mai ești virgin, babe. a spus dusându-și degetul arătător la buze, apoi îl linse. Am roșit când l-am văzut și am tras perna pe față.
-Nu mai vorbi atât... am spus cu perna pe față.
-Cum? Nu am auzit. a spus el și s-a ridicat.
Mi-am luat perna de pe fată și l-am privit.
-Ăăă... am vrut să spun ... am inceput să mă joc cu degetele, evitând să-l privesc.
- Te iubesc? a spus el și s-a apropiat de mine. M-a apucat de bărbie și m-a făcut să-l privesc. Zi că nu-i așa și nu mă maia ting niciodată de tine.
-Păi, știi... presa... paparazzi, nu ne vor lasa niciodată, i-am spus privindu-l in ochi.
- Ei... cine zice ca se va sti despre noi? Ma iubești nu?
Nu am zis nimic și doar mi-am intins gatul și l-am sarutat scurt pe buze, roșind tot. Îmie ra frica de ceea ce am făcut, dar trebuia să recunosc ca da, il iubeam.
-Și eu . a zis el zâmbindu-mi fericit. De mult.
-D...dar, stii, ce vor zice ceilalti?
-Dar nu trebuie sa stie. Vom zice tuturor ca ne-am certat... e bine așa?
-Da. am spus fericit și am privit in jur. auzi, si noi cum iesim de aici? Aia a luat cheia.
A oftat nervos și a privit fereastra. Mi-a facut semn sa ma imbrac , ceea ce am si facut.
+++
Am stat totată noaptea acolo, dimineașă a venit SaYong. Când a intrat eu dormeam pe jos iar Hyun in pat.
-Hai iubiței, gata.
-Ce iubiței?Eu-ăsta? a spus Hyun, parcă ars, arâtându-mă cu degetul. S-a dat jos din pat și a plecat, trândint ușa in urma lui.
-Ce s-a intamplat? a intrebat SaYong ingirjorata.
-Nimic, un bou. am spus nepasator.Amm plecat și u. De cum am ieșit din apartament, am simțit cum o mână mă trage sub scări in intuneric.Era Hyun. Și-a trecut mâna pe obrazul meu.
-Trebuie. a spus el și m-a sarutat scurt.
Nu am zis nimic și am fugit, lăsându-l acolo. Când am ieșit din bloc, am luat un taxi si am plecat la studio. Acolo m-am întalnit cu Dae-Sung. M-a oprit , voriam sa merg la baie.
-Nu l-ai văzut pe idiotul ăla de T.O.P?
-Trebuie sa vine, eu știu?De ce m-ar interesa de el? am spus. Trebuia sa-mi intru in rol,și nu siatm de ce, dar imi placea jocul pe care il jucam...iubire interzisa..de presa. Am plecat la baie .M-am privit in oglinda si am oftat.
Am ieșit din l-am văzut pe Hyun cu ceilalți. M-am dus acolo și eș nici nu m-a băgat în seamă.
-Băieți, hai că trebuie să filmă scena din „ Baby Good Night”.
-N-am chef, am spus amândoi odată și ne-am privit. Parca eram doi copii răsfățați. Abia mă abțineam să nu râd.
Da, și în sfârțit, am reușit să facem scena, numai în tipețe, false desigur. după terminarea ei, am mers la baie, apoi repde a venit și el.
-JiYong... a spus pe un ton trist, stii ca nu e adevarat, nu trebuie sa exagerezi....
-Dar mie îmi place ..povestea asta„Iubire secretă, interzisă”, ar trebui sa se scrie un fan-fic despre noi.
-Sărută-mă să te cred, a spus el apropiidu-se de mine.
m-am dus lângă el și când am vrut să-l sărut, am auzit ușa, așa că m-am prefăcut să-i dau o palmă. Era Tae-Yang.
-Cum îndrăznești să spui așa ceva depsre SaYong? am spus făcându-i cu ochiu apoi am ieșit aparent nervos din baie. M-am dus in cabina de schimb și am ramas acolo, sa ma privesc in oglinda.
My Blog - Visele pot deveni realitate. I am Killer!

[Imagine: akira_sig_01_2.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Un duo perfect (+ 16) - de Beatrix LaVey - 22-01-2011, 07:20 PM
RE: Trouble (+16) - de anime_addicted - 08-04-2011, 05:45 PM
RE: Trouble (+16) - de ×Tα℮♏iᾔ× - 11-04-2011, 01:29 AM
RE: Trouble (+16) - de Addeh - 11-04-2011, 10:01 AM
RE: Trouble (+16) - de anime_addicted - 12-04-2011, 04:36 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)