Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

Doamne. Sunt asa cool-e unele povestiri de pe aici. Ma rog; eu personal nu ma uit la hentai sau la stuff like this. Nu stiu daca m-am uitat vreodata pentru ca sincer nu-mi amintesc.
De obicei, cand am timp si chef, ma uit la yaoi; mai ales cand am chef sa ma relaxez si asa. Cat despre faza cu prinsu' sau ma rog... mai stiu eu ce, nu cred c-am avut vreo problema pana acum. Am noroc, presupun ca bunica vine pe aici o data la 1 milion de ani si oricum... `-.- In majoritatea timpului sunt doar cu mama si sora p'acasa. Chiar daca de obicei ma it mai tarziu la chestii d'astea, o fac numai pentru "hard" stuff, daca intelegeti. 10. In rest, la animeuri yaoi, (d'astea fara scene hardcore sau mai stiu eu ce) ma uit cand am chef presupun. De obicei cand intra in camera mama ma intreaba " La ce Dumnezeu te mai uiti iara' ? " ... " La nimic. Nu e nimic... nu conteaza; si asa n-ai intelege...animeuri...stii tu". "Yaoi ? " .."Da. Ma rog... Whatever" ii raspund de fiecare data. Face " OK, dar vezi sa nu exagerezi." ...
Asa face mereu. Ma intreb daca are rost sa ma mai obosesc sa bag episodul/filmul (whatever) in bara cand trece pe aici.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Fiction - 29-03-2011, 01:04 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)