Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu]

#54
Capitolul 22


In momentul in care Yu ma patrunse am simtit o durere ascutita in partea de jos a trupului, facandu-mi lacrimile sa inceapa sa mi se scurga pe chip, dar care insa disparu rapid, inlocuita de placere absoluta. Yu gemea puternic in spatele meu, impingandu-se in mine astfel incat simteam si o durere surda, dar si placere de neinlocuit, in ciuda faptului ca locul era stramt si vampirul inainta cu grija.
Chitaristul incepu sa ma linga jucaus pe spate, dandu-mi fiori, dupa care incepu sa isi plimbe mainile de-a lungul barbatiei mele umflate, apoi sa stranga din cand in cand cearsaful in maini si perforandu-l cu ghearele, ceea ce ma facu sa ma gandesc la ce s-ar intampla daca noi doi ne-am trage-o in patul Hamei si Yu l-ar gauri.
M-a tras puternic de solduri, introducandu-si toata mandria in interiorul meu si provocandu-mi durere si placere nemaipomenita. L-am simtit mai apoi ejaculand in mine tot lichidul albicios si cald in acelasi timp cu mine, eu insa eliberandu-ma pe cearsaf.
Am cazut mai apoi extenuate pe pat, iar el langa mine, sarutandu-ma bland si dezmierdandu-ma. Putin mai tarziu insa, cand m-am intors cu pe spate, in bratele lui Yu, am observant cateva picaturi de sange pe cearsaf pe care sperasem ca iubitul meu nu le observase.
La putin timp dupa asta isi face Hama aparitia, facandu-ma sa scot un tipat usor si sa imi acopar mandria cu mainile, dupa care ne spuse ca vine politia. De ce trebuie sa ne strice idiotii aia treburile ?
Ma ridic de pe pat imbracandu-ma rapid, la fel si Yu, si ne scoate din mina, spunandu-ne sa mergem la rau si sa ne spalam de sange. I-am urmat intocmai sfatul, Hama ducandu-ma in apa si ajutandu-ma sa ma spal in timp ce imi zambea bland.
Dupa cum ma asteptam, la putin timp dupa ce o facusem incepuse sa isi faca simtita durerea, vampiroaica dandu-si seama si lasandu-ma mai incet. Cand in sfarsit eram amandoi complet curati, se aude o bubuitura, apoi plecaram.
Am ajuns impreuna la bar si, la cateva minute dupa ce am facut un dus revigorant si mi-am luat un capot pufos pe mine a aparut si Yu. I-am sarit in brate, incepand sa il sarut, dupa care intreba :
- Te mai doare fundul ?
Am rosit puternic auzind asta, insa, nevrand sa il supar, am spus ca foarte putin, dar de fapt durerea era acuta, nepermitandu-mi sa ma misc in voie. Mi-am pus mainile in jurul gatului sau si am inceput sa il sarut, el raspunzndu-mi cu intensitate.
Ma arunca pe canapea si scapai un scancet din pricina contactului cu suprafata putin tare a acesteia, dar mi-am lipit repede buzele de ale lui Yu, ignorand totul in jurul meu. Tanarul imi strecura mainile pe sub capot, ajungand rapid pe coapsa si in sus, spre organul care deja se intarise. Isi trecu mana de-a lungul sau, zambind, si spuse :
- E mare !
Am rosit din nou si mi-am ascuns chipul in parul sau, dupa care i-am cerut sa ma sarute, afisand niste ochi de catelus bleg. Isi strecura limba mai apoi printre buzele mele, invintandu-ma la un joc stiut numai de noi, timp in care imi conduse mainile la slitul pantalonilor sai. I-am dat jos pantalonii, dupa care mi-am strecurat mana pe sub bluza lui, mangaindu-I usor abdomenul bine lucrat.
Mi-a desfacut rapid cordonul capotului si s-a dezbracat de tricou, dupa care s-a ridicat de deasupra mea si a disparut, fapt care ma baga la idei.
Dupa mai putin de doua minute aparu cu lumanari, pe care le aseza pe masa si le aprinse, o sticla de sampanie scoasa de la rece si … frisca. M-am uitat curios la el.
‘’ Frisca ? pentru ce frisca ? ‘’ m-am intrebat zambind, dar Yu s-a apropiat agitand cutia, dupa care imi turna jumatate din aceasta pe corp : pe buze, pe piept, pe abdomen si in zona intima. Se aseza in canapea langa mine si incepu sa ma sarute, lingand frisca de pe buzele mele, e pe gat si apoi de pe sfarcuri, provocandu-mi din ce in ce mai multa placere. Cobori incet pe abdomen, trasand linii umede cu limba pe mine. Cobori mai apoi incepand sa imi linga mandria, prinzand-o intre buzele sale dulci si incepand sa se miste incet in sus si in jos, facandu-ma sa scot gemete de placere. Am intins mana dupa frisca, punandu-mi-o pe limba si ridicandu-l peste mine, invitadu-l la sarut.
Isi strecura limbuta usor printre buzele mele si gusta frisca dulce, incepand sa ne sarutam nebuneste. Imi strecor mana in boxerii sai, miscandu-mi-o inainte si inapoi pana il aud pe Yu ca incepe sa geama lung. L-am dezbracat nerabdator de ultimul articol vestimentar, iar el imi dadu capotul pufos jos si ma aseza sprijinit de unul din bratele canapelei. Imi infasura picioarele in jurul taliei sale si ma penetra incet, incepand sa isi miste organul in interiorul meu, facandu-ma sa scancesc puternic din cauza durerii inca destul de puternice.
Se opri pentru moment si imi saruta buzele, apoi intreba :
- Sa ma opresc ?
Am scancit inca o data, insa am dat negativ din cap, cerandu-i sa continue. Imi zambi suav si continua sa se miste din ce in ce mai rapid in interiorul sau, facandu-ma sa scot gemete peste gemete, si, din cand in cand, scancete puternice.
Camera era cufundata puternic in gemetele noastre. Ne eliberaram amandoi, el in interioruul meu, iar eu pe abdomenul meu. Atinse lichidul albicios de pe mine zambin pervers, scotandu-si coltii.
Se apropie de mine si incepu sa ma sarute pofticios, apoi se ridica de pe canapea si desfacu sticla de sampanie si turna in pahare, apoi se aseza inapoi langa mine, dandu-mi unul din pahare, dupa care ma saruta apasat pe buze si incepu sa bea lichidul rece din paharul de cristal.
Ma ridic in picioare, insa durerea se accentueaza si cad inapoi pe canapea, aproape varsand paharul de sampanie, dar Yu il prinde in mana si il aseaza pe masa rapid, apoi ma prinde si pe mine in brate, totul in decurs de cateva secunde. Ma aseza in bratele sale, incepand sa ma sarute, si ne acoperi pe amandoi cu paturica de pe canapea, alba si cu pete negre precum vacutele.
Imi las capul in scurbura gatului sau si intreb:
- Yu, ma iubesti ?
Surade bland si spune :
- Da ! Te iubesc si te voi iubi mereu !
- Dar este ceva intre tine si Hama ? intreb curios oftand.
- Intre mine si Hama ?! ma intreba incepand sa rada cu pofta. Hama e, cum sa spun, ca noi doi.
- Adica ? Bisexuala ? intreb curios.
- Nu, ea e lesbiana, imi spuse lipindu-si buzele de ale mele si oferindu-mi un sarut scurt.
- Dar Paolo ?
- Esti gelos, constata vampirul mangaindu-ma pe talie.
- Da, sunt, recunosc mai apoi rosindu-ma.
- Nu e, Paolo e heterosexual, logodit. Ma rog, a fost, logodnica sa a fost ucisa de satanisti. Daca nu apaream eu ar fi fost si el, imi spuse tanarul incet, sarutandu-ma din nou.
Am tacut apoi, intredeschizandu-mi buzele, iar el ma musca usor de buza inferioara. Zambesc si imi asez mana pe abdomenul lui, mangaindu-l usor. Imi inchid ochii, lasandu-ma prada mangaierilor sale.
- Iubitule, spun incet, cum ai devenit vampir ?
- Nu stiu, imi spuse Yu sincer. Tot ce stiu e ca te iubesc ! urma apoi sarutandu-ma tandru.
- Si eu te iubesc, Yu !
Si stiam ca il iubesc cu adevarat, pentru el traiam.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Beatrix LaVey - 18-03-2011, 08:41 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 44.715 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 44.013 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 74.763 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)