Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Misses Misery vs. Who said i have to be normal

#6
Dau un edit dupa ce citesc sau maine daca nu mie prea somn dupa ce termin.

Edit: Well in final am teminat :]]. Deja mi-am dat seama care e autorul primei lucrari si care e autorul celei de a doua lucrari dar nu le zic ca dupa stric surpriza. Well imi dati o misiune foarte grea. Amandoua au fost niste lucrari foarte frumoase si nu prea stiu cu cine sa votez. Amandoua mi-au placut. So, o sa iau fiecare lucrare in parte.

Prima lucrare: A fost foarte frumoasa drept sa zic. Imi place ideea n-am ce zice. Tatal fetitei aleia e un mare nesimtit. Cum poate sa faca asa ceva? Pff.. Descrierea este frumoasa nu am ce zice, in cantitati mari ceea ce ma bucura enorm. Actiunea nu mi s-a parut grabita, dialogul... stai sa ma uit daca a fost. Da, a fost dar nu a fost sec. Naratiunea este la fel de frumoasa ca descrierea. Greseli de tastare nu imi amintesc sa fi vazut. La un moment dat trebuia o virgula si tu nu ai pus-o. Oricum nu a fost grav. Puteai sa folosesti si tu diacritice dar chiar si asa, lucrarea ta e foarte frumoasa. So, am terminat cu prima lucrare.

A doua lucrare: Si lucrarea ta a fost foarte frumoasa. Mi-a placut ideea foarte mult. Ky a fost un personaj foarte interesant si nu ma asteptam sa moara. Descrierea a fost multa si frumoasa. Nu am ce zice. Naratiunea, la fel de frumoasa. Actiunea nu a fost grabita si dialogul nu a fost sec. Greseli de tastare am vazut. De asemenea am vazut si niste virgule puse cam aiurea si unde trebuia nu ai pus. Unele fraze m-au cam ametit. Dar nu-i nimic. Asta e! Oricum a fost foarte frumoasa lucrarea. Numerele se scriu in litere in ficuri. Chiar daca e de ordiul sutel gen:456, se scrie patru sute sase. Arata mai bine. Exceptiile sunt numerele ce reprezinta ani gen:2011. Dar si acestea mi-ar placea mai mult scrise in litere. Am terminat si cu a doua lucrare.

In concluzie, votul meu ajunge la... tobe... prima lucrare.

Cam asta a fost fetelor. Sper sa nu va suparati pe mine. Buh bye!pupic
[Imagine: EnvYQ.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Misses Misery vs. Who said i have to be normal? - de Vero - 03-03-2011, 01:34 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)