Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

facebook, Twitter etc. Pro sau contra?

#34
Tuiter, facebuc, haicinci si etc.

Nu am nimic cu ele. Am si eu facebuc, si hai cinci si intru din an in craciun. DEci la capitolul asta is varza. 21 Nu imi plac. SA vezi profilul lu X sa vezi ce a comentat P si etc chestii ridicole. Ma scarbesc pitipoancele de pe retelele astea. Cu capu spart si cu unchiile roz aprins, si cu buzelele lor asa de culoare deschisa la inaintare. : - ? Si copchiloaicele de nu stiu cati ani cu mana pe fund si pe acoperis. De ce oare nus e pozeaza si pe stalp, ar fi mai interesant.

Unele facebucuri sunt interesante, cum ar fi cel al animezup. Sau al oamenilor normali. Nu al 'fotomodelelor'. Imi palce sa ma mai uit din cand in cand pe facebuc. Si sa fac aplicatii si atat. Nu sunt inpotriva lor, pentru ca nimeni nu are dreptul sa zica nu si nu, ca nah, nu suntem buricul pamantului.

FAcebook imi place mai mult decat celelate. Nu vad la ce bun e hai cinciu. Facebook barim e mai normal si majoritatea sa spunem, profesori,prieteni, studenti sunt pe acolo si nu cophii cu juma e creier[vorba lu uber] Mi se pare cat de cat folositor. De multe ori am comunicat prin el cu rude din strainatate. Hai 5 asta nu imi place pentru ca sunt mmulti ciudati, multi cacati cu gura mare si care isi etaleaza tot ceea ce ma scarbeste.

Twitter nu imi palce deloc. O..o am intrat o data, si de atunci niciodata. E plictisitor si nu ai ce face pe el inafara de a te uita si citi scrisul albastru. ori ai ce face si eu nu stiu. eh nu imi pasa. Vorba lu Kazuki. Se blocheaza repede si stai un an sa se dea o pagina a amarata.
copii naivi, care" oo ala si-a facut ia sii eu", au cam umplut hai fifeul, si cred ca de aceea lumea nu prea mai e interesata de aceasta retea.[unii].

Fiecare face ce vrea cu propriul cap. Mie mi se par niste chestii care dau dependenta [cunosc multi in situatia asta]. si e o pierdere de timp in opinia mea. Nu mi-a placut si nu imi va place. Prefer sa scriu pe blog.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: facebook, Twitter etc. Pro sau contra? - de Ana - 24-02-2011, 11:29 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pro sau contra: cobai matzaplouata 28 17.720 13-06-2015, 04:15 PM
Ultimul răspuns: TLDR
  Animale in casa. Pro sau contra? Ichigo. 17 13.005 09-05-2015, 10:23 PM
Ultimul răspuns: TLDR
  Pro sau contra manele? Kashim 159 75.688 24-04-2015, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Ozymandias
  Muzica din zilele noastre. Pro si Contra Anna 9 5.413 27-08-2014, 10:30 PM
Ultimul răspuns: Romania
  Facebook & Cars Kurinkita 9 4.844 15-01-2012, 02:46 PM
Ultimul răspuns: Kurinkita
  Pro sau contra zvonurilor ? Me†al. 30 15.500 17-07-2011, 03:48 PM
Ultimul răspuns: ~Space-Bound


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)