Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Are you loving without asking why?

#13
O sa fiu putin mai dura:

Citat:-Unde sunt celelalte fete?
-Ele nu pot veni azi la scoala.
-Si ai sa stai in banca cu mine azi?
-Desigur, dar Sasuke cu cine va sta?
-Cu Naruto.
Mi se pare un dialog cam scurt si sec, o mica dezvoltare nu ar strica. Dar eu a o mica nelamurire, cum poti sa scri un dialog ca acesta fara sa incurci oameni cu intrebari de genul "Cine a spus aceasta fraza?" sau "Cine vorbeste acolo?" ?

Citat:In drum spre baie il observa pe sasuke cum se uita la fundurile fetelor si din cand in cand mai le da si cate o palma.
Aaaa? Ce baiat rau este Sasuke. Nu sunt ghicitoare in palme nici in carti dar o sa dau mi de lovele ca se despart din vina lui.

Citat:Sakura... eu nu te iubesc ci doar te-am folosit, m-am jucat cu tine. Eu nu te consider decat o tarfa si nimic mai mult.Si m-am cam plictisit de tine. Dupa ce spuse astea incepu sa rada de Sakura care incepu sa planga.
Sasuke ai mare noroc ca scriitoarea te tine departe de mine, ca daca ai fi aici te-as bate pana ai spune "Au".

Citat:Asa vinea Hinata, prietena cea mai buna a Sakurei la mormantul ei cand putea si vorbea cu ea mereu.
Anii au trecut dar Hinata venea mereu si ii aducea cate o floare de cate ori venea.
Hinata a ajuns avocat si s-a casatorit cu Naruto care a ajuns sa aiba o firma . Ei au o fetita pe care au numit-o Saiury. Ea are parul nergu si ochii albastri . Hinata o aduce mereu pe Sakura la mormantul celei mai bune prietene si ii spune ca ea este matusa ei Sakura care a murit de tanara.
Ce sfasit tragic, dar mai tragic este ca ai terminat ficul in doar sapte capitole. :)) atat de mult ma urasti incat sa nu mai continui, sti ca mai poti scrie, serge si totul o sa fie bine.

Citat:Cat despre Sasuke acesta s-a casatorit cu Karin pe care niciodata nu a iubit-o .
Eu credeam ca este un fic sassaku, dar m-am inselat. Pana la urma Sasuke nu era nimic altceva deca un mitocan fara suflet.

Eu nu inteleg sfarsitul. De ce sa moara Sakura daca nici nu a iubit?



Răspunsuri în acest subiect
Are you loving without asking why? - de Sho-Yo - 27-01-2011, 09:40 PM
RE: Are you loving without asking why? - de Miranda. - 24-02-2011, 05:53 PM
RE: Are you loving without asking why? - de Flash - 05-03-2011, 09:54 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yuri] Loving and blushing Haruchi 2 3.351 20-01-2012, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Loving a Stranger Vex 0 1.723 11-12-2010, 09:12 PM
Ultimul răspuns: Vex
  Still loving you [ Dydo & Metal ] Dydo1234 8 5.333 24-04-2010, 07:39 AM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)