Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

Am citit si eu ce ati zis voi aici si la unele chiar am rs cu lacrimi. Mie nu mi s-a intamplat decat o data. Mi se pare ca aveam 10 ani. Ma jucam pe Pufulete.ro si era o sectiunea cu jjocuri sexy sh eu curioasa din fire am inceput sa ma joc pe acolo si boxa era la maxim. Dupa o ora ma duc jos la bucatarie sa iau cv bun sh mama m'a intrebat ce se auzea la mine in camera si atunci am ramas masca. I'am zis k ma uitam la un film de groaza. 21 Si am scapat. Acum sunt prudenta desi nu prea as avea dc. La hentai nu prea ma uit iar daca ma uit [rareori] dp 1 noaptea. Mai citesc ficuri cu hentai si fara dar de fiecare data cand intra mama las pagina in bara dar nsh dc si ma intreaba daca ii ascund cv sii ii zic k nu si scap cu un singur vezi poate faci vreo prostie. Scap usor ca nu prea au ai mei trb cu ce fac eu. 21
[Imagine: EnvYQ.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Vero - 19-02-2011, 05:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)