Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Lucrarile
Prima lucrare
31.03%
9 31.03%
A doua lucrare
68.97%
20 68.97%
Total 29 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Duel: â–ª Winter Sleep â–ª vs DeDal N.

#7
Ello girls ^^ Sunt si eu pe aici datorita lui DeDal care m-a rugat sa arunc o privire. ^^ Deci sa incepem:

Prima lucrare: Mi-a placut lucrarea ta dar au fost doua chestii care m-au cam deranjat. Acel ,,Paaa !!!" chiar nu arata bine. In primul rand suna cam banal si ai repetat aceeasi litera de 3 ori, la fel si cu semnu exlamarii. Nu stiu mergea altfel... cv mai special. In rest descrierea mi-a placut nu am ce zice. Ai avut nsite greseli de tastare dar nu au fost grave si nu ma uit la chestiile astea. Imi pare bine ca nu sunt singura care uraste ziua asta 21.

A doua lucrare: Si lucrarea asta mi-a placut dar nu m-a atras cine stie ce. Descrierea este ok dar nu mi-a atras atentia. Nu imi place cum ai inceput. In loc de duminica, luni puteai sa pui 13 februarie respectiv 14 februarie. Arata mai frumos. Nu parea atat de sec. Baiatul ala, scuze da nu am retinut numele, a fost un nesimtit. Dialogul mi s-a parut putin cam banal. Dupa parerea mea mergea mai bine sa il inlocuiesti cu descriere. In rest atat am avut de spus.

In concluzie votul meu ajunge la prima lucrare. Felicitari amandurora. Amandoua aveti niste lucrari ft frumoase. Sper ca niciuna dintre voi sa nu se supere pe mine. Buh Bye! pupic
[Imagine: EnvYQ.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Duel: â–ª Winter Sleep â–ª vs DeDal N. - de Vero - 18-02-2011, 11:11 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Duel: KatexD vs. DeDal N. DeDal N. 9 6.688 14-12-2011, 09:02 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Duel: Sweet KIss vs DeDal Notorius DeDal N. 7 5.446 22-12-2010, 04:16 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)