Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Creatii

#3
Well. Am ajuns si eu pe aici si pot spune ca nu sunt chiar multumita. Ideea mi s-a parut destul de interesanta si imi pare rau ca e lipsita de descriere O.o Stiu ca e greu cu descrierea. Si eu am avut probleme mari cu ea dar am inceput sa o mai folosesc. Unora le place altora nu. Nu trebuie sa fi cu moralul la pamant cum ai zis tu. Straduiete sa descrii locurile, sentimentele, cum arata personajele. Descrie cam tot ce se poate. Well cu descrierea am terminat-o. Cred. Actiunea este foarte grabita datorita lipsei de descriere. Cum mama mea nici nu pleaca bine ca deja a venit a doua zi si iar a mers la casa aia T~T. Dialogul e cu duiumul si e foarte sec si cum a zis si Zuzu lipsita de viata si zgarietoare pe creier. Intr-un fic nu e normal sa predomine numai dialogul. Acum nu zic sa nu pui dar el trebuie pus cu cap si fara sa fie sec. Greseli de tastare nu imi amintesc sa fi vazut dar am vazut o repetitie care m-a cam enervat. ,,Dintr-o data Aiko este este dintrasa". Poate o sa treci cu un edit si o sa corectezi ;). Poi cam atat am avut de spus. Restul a zis Zuzu mai sus. Astept urmatorul oneshot si sper sa fie mai bun ca asta. Sper ca nu te-ai suparat pe mine din cauza comentariului. Nu uita eu critic ficul nu pe tine. Daca te-a deranjat ceva da'mi un pm si o rezolvam noi :). Prin acest comentariu vreau sa mentionez ca nu sugerez ideea ca eu sunt mai buna. Well, papa! :*
[Imagine: EnvYQ.png]



Răspunsuri în acest subiect
Creatii - de Nory - 23-01-2011, 01:26 AM
RE: Creatii - de Daria - 24-01-2011, 10:15 PM
RE: Creatii - de Vero - 25-01-2011, 12:02 AM
RE: Creatii - de Miranda. - 06-02-2011, 01:42 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Crea?ii literare yaoi maniac 1 1.444 01-05-2013, 12:06 PM
Ultimul răspuns: Storymaker
  Cateva creatii de-ale mele Addeh 21 13.519 26-04-2011, 08:54 AM
Ultimul răspuns: Kayla.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)