Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Haku

#3
Haku este un personaj foarte interesant si mi-a atras atentia atat infatisarea si puterea cat si gandirea lui . Sa vrei sa faci totul pentru persoana care reprezinta pentru tine universul nu este ceva care poate fi trecut cu vederea . Desi Zabuza il abuza si se comporta cu el ca si o unealta pe el nu il deranja atata timp cat ii era de folos . Imediat ce a pierdut in lupta a fost sigur ca nu mai are ce cauta in preajma universului lui si cine poate trai fara tot ? De aceea a vrut ca Naruto sa il ucida . De asemenea Haku a avut un rol important in dezvoltarea personalitatii lui Naruto si pe mine personal nu pot sa zic ca nu m-a uimit intreaga actiune . Amintirile , puterile si gandirea . Vorbea atat de calm si deschis , cuvintele lui atat de adevarate pluteau ca o prezenta vie in camera in timp ce vizionam episoadele . Aspectul lui dadea de inteles ca aparentele inseala si a murit fericit aparandu-si cu intreaga fiinta ceea ce reprezenta pentru el viata .
In final Zabuza a realizat ce a facut si ce a insemnat Haku pentru el ... desi prea tarziu si a murit privindui chipul . Nu stiu ce ziceti voi dar mie mi-a placut finalul asta . 21

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!





Răspunsuri în acest subiect
Haku - de the_death_goodies - 16-04-2009, 12:10 AM
RE: Haku - de roxana_hinata - 20-08-2010, 09:56 PM
RE: Haku - de Biscu' iz back ^^ - 10-01-2011, 12:09 PM
RE: Haku - de •нąкü• - 20-01-2011, 03:28 PM
RE: Haku - de Fiction - 26-09-2012, 09:51 AM
RE: Haku - de DeDal N. - 05-04-2014, 06:05 PM
RE: Haku - de Romania - 05-04-2014, 10:15 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)