Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Smooth,but not a criminal :>

#1
Hello everyone!^^.
Cred ca aici trebuie sa ma prezint,deci sa incepem cu inceputul.
Numele este Kayako.
Il urasc pe Justin Bieber si sunt satula de Bieber Fever,nu inghit muzica romaneasca,in special populara si manelele.Il ador pe Michael Jackson si formatia mea preferata este Guns N' Roses.Nu prea citesc manga pentru ca e plictistoare,mai bine ma uit la un anime sau ceva de genul.
Imi plac filmele de comedie dar si cele de actiune,filmul meu preferat din copilarie fiind Titanic.
Animeurile mele preferate sunt Rozen Maiden si Rosario Vampire,poate va intrebati de ce Naruto nu este printre favorite,raspunsul e simplu: Pentru ca e plictistor si actiunea se repeta pur si simplu iar acel copil blond e prea galagios si ma oboseste >.<,nu e nici macar printre cele mai bune,parerea mea 4.
In ultimul timp am inceput sa scriu fan-ficuri,pentru ca in mintea mea mereu incepe sa se formeze scene care trebuie asternute pe hartie.Fan-ficul la care lucrez acum este unul cu tema Harry Potter.
Well,cam asta este ceea ce am de spus despre mine,daca aveti intrebari...intrebati,promit ca voi incerca sa raspund cat mai clar ^^.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.



Răspunsuri în acest subiect
Smooth,but not a criminal :> - de Hannah Lily Potter. - 08-01-2011, 07:45 PM
RE: Smooth,but not a criminal :> - de Alya - 08-01-2011, 08:07 PM
RE: Smooth,but not a criminal :> - de Zuza. - 08-01-2011, 08:22 PM
RE: Smooth,but not a criminal :> - de candy_cane - 08-01-2011, 10:11 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)