Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum ati inceput sa ascultati acest gen de muzica?

#8
Hehe,eu am inceput sa ascult din cauza unei prietene bune,Yuki 4 pe la inceputul anului 2010.Initial mai auzisem de trupe kpop dar nu stiam ca fac parte din genul aceasta..bine aproximativ,adica am descoperit FT Island dar ei canta balade rock mai mult 71 dupa aia am inceput sa ascult in prostie kpop adevrat,si alte trupe.
Cand a inceput mania kpop la niste prietene,m-au cam enervat,pentru ca numai despre astea vorbeau ..de fapt numai de super junior si ma scoteau din sarite =]],adica orice lucru vorbeam ,"X" de la trupa y facea la fel LOL.Adica nu ma deranjau melodiile,chiar imi placeau dar erau cam sacaitoare ^_^"" pentru ca eu nu veneam sa le vorbesc in prostie de Ft island..ma rog...dupa chestia asta am inceput sa ma interesez mai mult despre kpop,vroiam sa aud ceva nou , nu DOAR Ft Island sau Suju >< vroiam sa descopar cat mai multe trupe <3 si am ajuns sa fiu la zi cu noutatile,pentru ca fiecare trupa are farmecul ei pana la urma 4 datorita site-urilor si forumurilor,unde am si ajuns moderator(la ft island).
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Cum ati inceput sa ascultati acest gen de muzica? - de SooMin - 31-12-2010, 01:47 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)